NB III.: Haladás II.-siker Répcelakon

Az NB III. hétvégi fordulójában a Szombathelyi Haladás II. 1:0-ra nyert Répcelakon, míg a Sárvár ugyanilyen arányban kapott ki otthon a Hévíztől.

Répcelaki SE-Szombathelyi Haladás II. 0-1 (0-0).  Répcelak, 150 néző, vezette: Molnár A.
Répcelak: Tóth J.  Takács, BALASSA, Koncz, PADOS  Varga, Balikó, VÁGVÖLGYI, Csordás (Orbán), Tóth P. (Szántó), NÉMETH. Edző:  Varga József.
Haladás: Mursits - Sipos, Devecseri, Farkas, Nagy B. - Czafit (Tóth L.), Szakály, Hanzl  Skriba (Nyírő), Ugrai, Gyurján (Szeles). Edző:  Tóth László.
A bajnokesélyes ellen nagyszerűen megszervezte védekezését a hazai csapat. Mezőnyben többet birtokolták a labdát a vendégek, de igazi helyzeteket nem tudtak kialakítani. A második félidőben nagy nyomás alá helyezte a Haladás a Répcelakot, de gólt csak a 87. percben, egy védelmi megingást kihasználva sikerült szereznie. Gólszerző:  Skriba (87.).
Varga József:  Ahogy ígértük, a végsőkig feszítettük a húrt, de a csodához sajnos három perc hiányzott.
Tóth László:    Ahogy számítottunk is rá, nagyon nehéz mérkőzés volt, de a végén sikerült begyűjtenünk a három pontot.

Sárvár FC-Hévíz SK 0-1 (0-0).  Sárvár, 50 néző, vezette: Keszthelyi.
Sárvár: Osvald - Horváth A., Varga, Horváth L., Szabó - Nagy, Németh, Máthé, Csákvári, Likaj (Csernák)  Vass. Edző:  Németh József.
A hideg, esős időben nagy küzdelemben maradt alul a hazai csapat. A mezőnyben végig a jobban játszó Sárvár uralta a meccset, végül mégis a Hévíz nyert egy szögletből szerzett góllal. Gólszerző:  Bódai (84.).
Németh József:  - Játékban már felnőttünk az ellenfélhez, reméljük, legközelebb a jó játék eredményességgel is párosul.

A Körmend a kizárt Badacsonytomaj miatt  szabadnapos volt, de 3-0-s gólkülönbséggel 3 pontot könyvelhetett el.

További eredmények:  MTE 1904-Várpalota 7-0, Csorna-Mór 2-0, Pápa II.-Csákvár 0-1, NTE 1866-Balatonfüred félbeszakadt.