Foci

2009.09.10. 02:29

Viktória-győzelem a Győri Dózsa otthonában

Győr - A Viktória FC Szombathely női labdarúgócsapata az első fordulóból elhalasztott mérkőzését a második félidei teljesítményével magabiztosan nyerte meg a Győri Dózsa otthonában.

Vastag Nándor

10. perc: Kovács jobb oldali beadását Megyeri három méterről fejelte a kapu fölé.

51. perc: Szórádi hibája után Szuhhoz került a labda, aki 11 méterről a jobb felsőbe lőtt. A labdába Bősze beleért, de hárítani nem tudott (0:1).

63. perc: Tóth Gabriella a Szuhtól visszakapott labdával került a védők mögé, majd balról keresztbe passzolt Szarvasnak, aki az ötösről gurított a kapuba (0:2).

69. perc: Tóth Gabriella bal oldali beadását Megyeri közelről lőtte a hálóba (0:3).

A mérkőzést Viktória-helyzet vezette fel, ám a folytatásban kiegyenlített játék folyt a pályán, sőt az első játékrész második felében némi meddő mezőnyfölénybe kerültek a hazaiak. A szünet után gyorsabban és pontosabban játszottak a szombathelyiek, aminek meg is lett az eredménye. A nagy védelmi hibából szerzett vezető gól után már az történt a pályán, amit a vendégek akartak.

A második félidei teljesítménye alapján megérdemelten nyert a Viktória, így a két éllovas, az MTK és a Fradi nyomában maradt. - A második félidőben pontosabban és gyorsabban játszottunk, ami elég volt a győzelemhez. A
Bajnokok Ligájában azonban hamarabb kell alkalmazkodni az ellenfél játékához.