• 4

Szombathelyi Haladás - Támogatók

• cikk kép
    Elszakadt Radó belső térdszalagja

A keddi németországi orvosi vizsgálaton kiderült, két helyen is elszakadt a belső térdszalagja a Haladás támadójának, Radó Andrásnak.

• cikk kép
    Itt a teljes őszi menetrend

Az MLSZ-ben elkészítették az NB I. 10-17. fordulójának napra, percre lebontott programját.

• cikk kép
    Haladás-győzelem a Ligakupában

A labdarúgó Ligakupa második fordulójában a Szombathelyi Haladás Rocchi duplájával 2-0-ra nyert az NB II-es Siófok ellen.

• cikk kép
    Jegyvásárlás már csak klubkártyával

Szeptember 15-től kizárólag klubkártyával lehet jegyet venni a Szombathelyi Haladás hazai bajnoki, Magyar Kupa és Ligakupa mérkőzéseire.

• cikk kép
    Délután kettőkor játszik a Haladás a Ligakupában

A Ligakupa második fordulójában kedden 14 órakor az Illés Akadémia műfüves pályáján (zárt kapuk mögött) a Szombathelyi Haladás az NB II-es Siófokot fogadja.

• cikk kép
    Újpest-Haladás a Magyar kupában

A Magyar Labdarúgó-szövetség székházában elkészítették a labdarúgó Magyar Kupa harmadik fordulójának párosítását. A Haladás az Újpesthez látogat.

• cikk kép
    Hiányzó gyilkos ösztön

Artner Tamás a Haladás vezetőedzője honlapunknak Kopúnek és Rocchi kispesti játékát is értékelte, és elmondta, télen át kell alakítani a csapat keretét.

• cikk kép
    Radó András Münchenben

Egy bajor térdspecialistához utazik kedden a Szombathelyi Haladás sérült labdarúgója.

• cikk kép
    Ezért kapott ki a Hali

Pietro Vierchowod és Artner Tamás mérkőzés utáni nyilatkozata.

• cikk kép
    Góltalanság - Bajban a Haladás

Az OTP Bank Liga 7. fordulójában a Szombathelyi Haladás 2-0-ra kikapott a Honvédtól. Hét meccsen három gólt rúgtunk, ez édeskevés.

• cikk kép
    Így várják a Honvédnál a Haladást

A Budapest Honvéd olasz edzője, Pietro Vierchowod és egyik játékosa, Ikenne-King Patrick nyilatkozott az esélyekről.

• cikk kép
    Játékra alkalmas a Honvéd-pálya

A nagy esőzések miatt több NB I-es meccs megrendezése is veszélybe került. Honlapunk megkereste Gács Pált, a Honvéd ügyvezető igazgatóját, kora délután pedig Vörös Csaba, a Hali technikai vezetője jelentkezett.