Haladás

2015.04.18. 11:18

Három gólt kapott a Haladás az FTC-től

Az OTP Bank Liga 24. fordulójában a Haladásnak nem volt esélye a Ferencváros ellen. Az eltiltott Szentes Lázár a második félidőt a klubházból nézte végig.

SZOMBATHELYI SWIETELSKY-HALADÁS - FTC 0-3 (0-3)

Szombathely, 2980 néző, játékvezető: Szabó Zs.

Haladás: Gyürü - Schimmer, Alcibiade, Devecseri Bühler - Nagy P., Jancsó, Jagodics - Gaál, Halmosi - Radó.

FTC: Dibusz - Dilaver, Nalepa, Mateos, Ramírez - Varga R., Busai, Gera, Somalia, Lamah - Böde.

A vendégek nem kapkodták el a megérkezést, csak három óra előtt öt perccel gördült be Fradi busza a stadionhoz.

A mérkőzés előtt az FTC ellen 300. bajnokiján szereplő Halmosi Pétert köszöntötték a hazai klubvezetők. És köszöntötték az Őriszentpéteri Általános Iskola diákjait és tanárjait is.

A kezdőrúgást Móricz Miklós végezte el 65. születésnapja alkalmából.

A zöld felsőben, fekete nadrágban és fekete sportszárban szereplő Haladás kezdte a játékot. A Hali kispadján Rózsa, Jánvári, Rocchi, Czingráber, Tihanyi és Németh foglal helyet

6. perc: Böde 21 méterről, félfordulattal a jobb sarok mellé lőtt

A vendégek kezdtek aktívabban, egyelőre a hazai térfélen folyik a játék

10. perc: Lamah kapott sárga lapot

12. perc: Egy kipattanó labdát Dilaver tüzelt kapura 23 méterről, ám lövése elzúgott a léc fölött

15. perc: Egymásután három szögletet is rúghatott az FTC. A harmadiknál Gera középről emelte a labdát a tizenegyesponthoz, Nalepa félfordulattal, nyolc méterről nem sokkal lőtt fölé.

22. perc: Ramírez balról, jobbal adott középre, az üresen hagyott Böde hét méterről a kapu közepébe fejelt (0-1).

24. perc: Devecseri kapott sárga lapot

Egyelőre az FTC támad, mi védekezünk

28. perc: Lamah 20 méterről, jó helyzetből alig lőtt a bal sarok mellé. Ezt megúsztuk

33. perc: Nalepa jobb oldali beadását Busai tíz méterről kapura lőtte, a labda Gyürüről kijött, Böde nyolc méterről a kapu közepébe helyezett (0-2).

38. perc: A sérült Gaál helyett Tihanyi állt be

41. perc: Radó 18 méterről alig lőtt a bal felső sarok mellé

Két perc a hosszabbítás

Elég egyoldalú a meccs. Amikor eljutunk az ellenfél tizenhatosáig, megáll a tudomány.

Vége az első félidőnek. A lefújást követően a Szabónál reklamáló Alcibiade kapott sárga lapot

II. FÉLIDŐ

A szünetben Devecseri helyett Czingráber állt be

51. perc: Ramírez bal oldali beadását Varga kapásból, hét méterről a bal sarokba lőtte (0-3).

53 perc: Mateos kapott sárga lapot

54. perc: Halmosi is sárgát kapott

A szünetben Szentes Lázár helyet váltott, a tribün helyett a klubszékházból nézi a meccset. Ennek nyilván az az oka, hogy a szurkolók fenyegették őt a lelátón.

Változatos a játék,, pech, hogy már eldőlt a meccs.

70. perc: Lamah jobbról, éles szögből leadott lövését Gyürü lábbal hárította

2980 néző jött ki a meccsre

74. perc: Csere az FTC-ben, Gera le, Gyömbér be.

77. perc: Nagy Dominik kapott sárga lapot

78. perc: Czingráber is megkapta a sárgáját Szabó Zsolttól

79. perc: Csere a vendégeknél, Busai helyett Lauth érkezett

71. perc: Csere az FTC-ben, Lamah helyett Nagy Dominik állt be

82. perc: Haladás-csere, Jancsó helyére Németh Márió érkezett

Vége lehetne a meccsnek....Az FTC különösebb erőfeszítés nélkül őrzi háromgólos előnyét.

85. perc: Egy bal oldal szöglet után Lauth tíz méterről jócskán a jobb felső sarok mellé durrantott

Radó kerülhetett volna helyzetbe az utolsó percekben, ám szerelték a védők.

Vége a mérkőzésnek. Ez nem a mi meccsünk volt...