Haladás

2015.08.30. 19:11

Mit tett Király Gábor a Haladás buszába?

A 95-szörös válogatott kapus értékelte a Békéscsaba-Szombathelyi Swietelsky-Haladás (0-1) bajnoki mérkőzést.

haladas.hu

- A Békéscsaba próbálta ránk erőltetni az akaratát a mérkőzés elején, de stabilak voltunk, még helyzetet sem tudtak nagyon kidolgozni - nyilatkozta Király Gábor a lefújás után a kiralygabor.eu oldalon. -  A 25. perctől átvettük az irányítást és Németh Márió nagyon jól eltalált lövésével megérdemelten vezettünk. Thomas Wils kapufája pedig jelezte, hogy akár még növelhettük volna az előnyt a félidő vége előtt. A második félidőben is próbáltuk uralni a játékot. Az utolsó negyed órában az ellenfél mindent egy lapra téve fel támadott és ekkor már helyzetei is voltak. Ám a csapat nagyon jól védekezett. Folytattuk a jó sorozatot, hisz idegenben továbbra sem kaptunk gólt. A helyzetek és a játék képe alapján is megérdemelten győztünk és a busz aljába tudjuk gyömöszölni a 3 pontot, visszük haza Szombathelyre.