Haladás

2014.07.14. 17:45

Dorog-Haladás a Magyar Kupában

Kisorsolták a labdarúgó Magyar Kupa főtábláján az első kör párosítását.

A labdarúgó Magyar Kupa lebonyolítása változott az előző évekhez képest, ezúttal már az első körben bekapcsolódnak a sorozatba az NB II-es és NB I-es csapatok. Az augusztus első hetében rendezendő első fordulóban a felsőházban szereplő 128 együttes 64 párt alkot, a párharcok egy mérkőzésen dőlnek el (döntetlen esetén 2x15 perc hosszabbítás következik, majd tizenegyesekkel dől el a továbbjutás). Az első két fordulóban élvonalbeli csapatok nem játszhatnak egymás ellen, minden esetben az alacsonyabb osztályú együttesek a pályaválasztók.

Négy vasi csapat érintett a főtáblán. A Szombathelyi Haladás az NB III-as Dorog vendégeként kezdi a sorozatot.

Az NB I-ben szereplő együtteseknek augusztus 13-a van kijelölve meccsnapnak. De az órára pontos időpontok még nem ismertek.