Haladás

2015.06.18. 09:18

Tommaso Rocchié a tavasz gólja

A szurkolók szavazatai alapján a legszebb tavaszi Haladás-találatot Tommaso Rocchi szerezte a Puskás Akadémia (3-0) elleni bajnoki-mérkőzésen.

haladas.hu

A zöld-fehér szurkolók egy héten keresztül szavazhattak honlapunkon, szerintük melyik volt a legszebb tavaszi Haladás-találat.

Nos, a szavazást fölényesen Tommaso Rocchi nyerte, a rutinos olasz támadó a voksok 42%-át zsebelte be a Puskás Akadémia ellen szerzett találatával. Ez volt a Hali harmadik gólja a meccsen.

Második helyen Leandro Martinez (13%) pécsi kapáslövése végzett, míg harmadik 11 százalékkal Németh Márió elleni gólja.