Keresési eredmények

Találatok a "CVSE" kifejezésre: 104 db Szűkítse a találatokat a paraméterek pontosításával!

Váratlan SZAK-győzelem

2017. április 18., kedd 20:35

Megyei körkép - Az NB I-es asztalitenisz-bajnokság hétvégi fordulójában váratlan győzelmet aratott a SZAK női csapata, kikapott a CVSE II. férfigárdája.

hozzászólás

Ismét alulmaradt a CVSE

2017. április 17., hétfő 19:50

Pécs - A férfi asztalitenisz-Extraliga 16. fordulójában az éllovas PTE-PEAC a szezonban már másodszor - ezúttal saját otthonában - verte 6-2-re a címvédő Celldömölki VSE-Swietelsky együttesét.

hozzászólás

Így még nem nyert a CVSE: megfeledkezett a meccsről a házigazda

2017. április 06., csütörtök 20:43

Nem várták a CVSE-t a Szuperliga-helyosztóra.

hozzászólás

Bravúros CVSE: Három vasi női csapat játszott

2017. március 20., hétfő 22:10

Körkép - Előrehozott mérkőzést játszott három Vas megyei NB II-es női kézilabdacsapat: a CVSE nyert, a Sárvár és a Bük kikapott.

hozzászólás

Sikeres hazai Szuperliga-elődöntőt játszott a CVSE a Varasd ellen

2017. március 15., szerda 18:05

Celldömölk - Nagyon szoros mérkőzésen minimális különbséggel tudott győzni a Celldömölki VSE-Swietelsky férfi asztalitenisz-csapata horvát riválisával szemben a Klubcsapatok Szuperligája elődöntőjének első, hazai találkozóján.

hozzászólás

Pályán a lányok - Megyei derbit nyert a Körmend

2017. február 28., kedd 16:40

Körkép - Az NB II-es női kézilabda-bajnokság 13. fordulójában a Körmend a CVSE ellen nyert megyei rangadót, győzött a Bük, kikapott a Sárvár és az SZKKA II.