Keresési eredmények

Találatok a "CVSE" kifejezésre: 114 db Szűkítse a találatokat a paraméterek pontosításával!

U19-es megyei bajnokok tornája

2017. június 15., csütörtök 19:48

CELLDÖMÖLK - Szombaton, 9 órás kezdéssel az U19-es labdarúgó bajnokcsapatok megyei döntőjének ad otthont a CVSE sporttelepe.

hozzászólás

Nincs meg a nyolcadik, bronzérmes a CVSE

2017. június 11., 21:00

SZIGETSZENTMIKLÓS - Nem sikerült megszereznie sorozatban nyolcadik bajnoki címét a Celldömölki VSE-Swietelsky férfi asztalitenisz-csapatának. Ezúttal bronzérmesek lettek a celliek.

hozzászólás

Asztalitenisz: A nyolcadik aranyára hajt a CVSE

2017. június 09., péntek 18:45

CELLDÖMÖLK, SZIGETSZENTMIKLÓS Szombaton és vasárnap rendezik meg a 2016/2017. évi asztalitenisz-bajnokság négyes döntőit. A Celldömölki VSE-Swietelsky férficsapata sorozatban nyolcadik bajnoki címéért száll harcba.

hozzászólás

CVSE: szombat helyett pénteken lesz a mérkőzés

2017. május 18., csütörtök 18:27

Celldömölk - Az NB I-es férfi asztalitenisz-bajnokság utolsó előtti fordulója következik, a Celldömölki VSE-Swietelsky II. együttesére az utolsó hazai meccs vár.