Keresési eredmények

Találatok a "Európa bajnokság" kifejezésre: 790 db Szűkítse a találatokat a paraméterek pontosításával!

Muhoray Árpád újabb érmei a masters Eb-n

2017. augusztus 16., szerda 21:20

HALMSTADT A svédországi Halmstadtban ezekben a napokban rendezik a 2017. évi masters súlyemelő Európa-bajnokságot, melyen máris született zalai vonatkozású siker.

hozzászólás

Izlandtól is kikapott a magyar kosárlabda válogatott

2017. augusztus 12., szombat 17:08

A szeptemberi Európa-bajnokságra készülő magyar férfi kosárlabda-válogatott négy ponttal kikapott Izland csapatától a kazanyi torna szombati játéknapján.

hozzászólás

Vízen a jövő versenyzői - Tíz országból érkeznek a Formula Future motorcsónak Eb-re

2017. augusztus 08., kedd 21:55

DUNAÚJVÁROS Tíz ország 81 versenyzőjének, köztük tizenegy magyar fiatal részvételével ma kezdődik a Formula Future ifjúsági motorcsónak világ- és Európa-bajnokság.

hozzászólás

Elutazott az Eb-re az U16-os válogatott

2017. augusztus 08., kedd 10:30

SZOMBATHELY - Kedden hajnalban útra kelt Bulgáriába, az U16-os fiú B divíziós kosárlabda-Európa-bajnokság helyszínére a magyar válogatott. Váradi Attila együttese csütörtökön Írország ellen kezdi meg csoportmérkőzéseit.