Keresési eredmények

Találatok a "foci" kifejezésre: 3502 db Szűkítse a találatokat a paraméterek pontosításával!

Nem esett gól a rangadón

2017. február 26., 21:41

Körkép - A labdarúgó NB I. 21. fordulójában nem bírt egymással a bajnoki címvédő Ferencváros és a Videoton.

hozzászólás

Szomorú születésnap - Idei első bajnokiján a Haladás 2-0-ra kikapott az Újpesttől

2017. február 26., 19:40

Sopron - Nem sikerült győzelemmel ünnepelnie 50. születésnapját Mészöly Gézának, a Haladás vezetőedzőjének. A vasiak 2-0-ra kikaptak az Újpesttől.

hozzászólás

Koman, Stieber játszott

2017. február 26., 17:37

Körkép - Az élvonalbeli török labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában az Adanasport 4-1-re kapott ki az Alanyaspor pályáján.

hozzászólás

Nem sikerült a Haladás rajtja

2017. február 25., szombat 22:10

Az NB I 21. fordulójában a Szombathelyi Swietelsky-Haladás idei első bajnokiján Sopronban 2-0-ra alulmaradt az Újpest ellen.