Keresési eredmények

Találatok a "foci" kifejezésre: 3803 db Szűkítse a találatokat a paraméterek pontosításával!

Nem lesz egyszerű feladat idegenben kiharcolni a továbbjutást a dunaújvárosiaknak

2017. június 21., szerda 21:10

DUNAÚJVÁROS - A korosztályos másodosztályú bajnokságba kerülésért játszott tegnap osztályozó mérkőzést a Dunaújváros PASE U17-es labdarúgócsapata.

hozzászólás

Nem sikerült a triplázás Martonvásár csapatának, a Gárdony lett az első

2017. június 21., szerda 16:49

Az öregfiúk megyei bajnoksága is lezárult, két csoportban is megvédte címét a bajnokcsapat.

hozzászólás

Kazahsztánban folytatja Kleinheisler László

2017. június 20., kedd 14:33

Az FK Asztana labdarúgócsapatában folytatja pályafutását Kleinheisler László, akit egy évre adott kölcsön a Werder Bremen.

hozzászólás

Nem tudott nyerni az osztályozón a Körmend

2017. június 18., 20:15

Debrecen - Az NB III-as labdarúgó osztályozó visszavágóján a Körmendi FC döntetlent játszott a Hajdúságban, így - a pályán - nem jutott a harmadosztályba. Ifjabb Molnár Károly vezetőedző benyújtotta lemondását.

hozzászólás

Storck fizeti a szurkolók jegyét

2017. június 18., 14:40

Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya meghívta a lettek és a portugálok elleni világbajnoki selejtezőre azokat a szurkolókat, akik a helyszínen tekintették meg az andorrai mérkőzést, és bejelentette: ő fizeti a jegyüket.