Keresési eredmények

Találatok a "futsal" kifejezésre: 727 db Szűkítse a találatokat a paraméterek pontosításával!

Gólzáporos siker a Veszprém ellen

2017. április 24., hétfő 21:55

VESZPRÉM A futsal NB I felsőházi rájátszásának harmadik fordulójában az FC Veszprém vendégeként lépett pályára a Dunaferr-DUE-Renalpin FC csapata.

hozzászólás

NB I-esek maradtak a lányok

2017. április 24., hétfő 18:38

A női futsal NB I alsóházi rájátszásában az utolsó mérkőzését vívta a Göcsej SK szombaton, a Debrecen vendégeként.

hozzászólás

Megőrizte NB I-es tagságát a Göcsej SK női futsal csapata

2017. április 23., 10:33

A női futsal NB I alsóházi rájátszásában az utolsó mérkőzését játszotta a Göcsej SK együttese a Debrecen vendégeként.

hozzászólás

Izgalmas derbivel folytatja az 1. FCV

2017. április 21., péntek 21:05

VESZPRÉM - Nem akármilyen összecsapással folytatja szereplését a megyeszékhely NB I-es futsal- klubja a rájátszásban. Madarász János alakulata igazi rangadóra készül.

hozzászólás

Eddig négy pont - Csak győzelemmel lehet csoportelső a magyar futsal válogatott

2017. április 09., 20:20

Baku - A magyar futsal válogatott hét végi Európa-bajnoki selejtezős mérlege egy győzelem és egy döntetlen.

hozzászólás

Roland azért dolgozik, hogy helyet kapjon a felnőtt futsalkeretben

2017. április 05., szerda 19:40

Duplán ünnepelhetett Bartha Roland a III. dunaújvárosi amatőr futsal bajnokság eredményhirdetésén. A Dunaferr Szakgimnázium és Szakközépiskola gépész tanulója szerint is a fontosabb taps a Dunaferr DUE Renalpin Futsal Club U20-as csapatának a bajnoki címéért szólt.