Keresési eredmények

Találatok a "Körmend" kifejezésre: 3233 db Szűkítse a találatokat a paraméterek pontosításával!

Körmendi siker a vasi rangadón

2017. február 26., 20:31

A kevesebbet hibázó Egis Körmend megérdemelten nyerte meg a nagy küzdelmet és sok hibát is hozó szomszédvári csatát. A Falco sokkal keményebben, sokkal jobban kosárlabdázott, mint legutóbb az MTE ellen, de a hazaiak ennyivel jobbak voltak ezen az estén.

hozzászólás

Körmend-Falco derbi - Új légiósok a hazaiaknál, revansvágy a vendégeknél

2017. február 24., péntek 17:21

Körmend, Szombathely - Az NB I-es férfi kosárlabda-bajnokság 19. fordulójában Vas megyei rangadót rendeznek: vasárnap 18 órás kezdéssel az Egis Körmend a Falco-Vulcano Energia KC Szombathelyt fogadja (M4 Sport).

hozzászólás

Parádés játékkal búcsúzott a FIBA kupától az Egis Körmend

2017. február 23., csütörtök 07:02

A FIBA Európa Kupa idei kiírásában eddig minden vendégcsapat kikapott a Chalon otthonában, az Egis Körmend nem! Sőt, a győzelemért is támadhatott az eleve tartalékos, és a végén a kipontozódó Petty-t is elvesztő Egis Körmend, de az a dobás már nem ment be.

hozzászólás

Cole Dickerson visszatér Körmendre

2017. február 22., szerda 21:53

A mai napon hivatalossá vált, hogy az előző szezon egyik meghatározó játékosa újra magára ölti az Egis Körmend mezét - adta hírül hivatalos facebook-oldalán a klub.