Keresési eredmények

Találatok a "sakk-diákolimpia" kifejezésre: 17 db Szűkítse a találatokat a paraméterek pontosításával!

Sakk: Bolyais bronz a csapatdöntőben

2017. április 12., szerda 20:55

Bronzérmet szerzett a sakk-diákolimpia csapatversenyének hazai rendezésű országos döntőjében az ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium középiskolás fiúcsapata.

hozzászólás

Megyei sakk-diákolimpia három kategóriában

2017. március 20., hétfő 21:42

Szombathely - A sakk-diákolimpia megyei versenyének legjobbjai készülhetnek az országos döntőkre.

hozzászólás

Sakk diákolimpia Szombathelyen - Negyedik a Bercsényi és a Bolyai

2015. április 20., hétfő 14:44

Szombathely - Két negyedik és egy ötödik helyezés volt a Vas megyei csapatok legjobb eredménye a Haladás VSE sportcsarnokában 12. alkalommal megrendezett sakk diákolimpia csapatversenyeinek országos döntőjén.

hozzászólás

Diákok a sakktábláknál - sakk diákolimpia Szombathelyen

2015. április 18., szombat 18:34

Szombathely - Megkezdődött a 2014/2015. évi sakk diákolimpia csapatbajnoki döntője. Az ország minden részéből összesen 143 csapat ült asztalhoz a Haladás VSE csarnokában.