Keresési eredmények

Találatok a "sport" kifejezésre: 3252 db Szűkítse a találatokat a paraméterek pontosításával!

A Haladás feltenné az i-re a pontot

2017. május 27., szombat 08:00

SZOMBATHELY - A labdarúgó NB I. utolsó, 33. fordulójában szombaton 19 órai kezdettel a Szombathelyi Swietelsky-Haladás a már kiesett, utolsó helyezett Gyirmót FC-t fogadja. A vasiak győzelmük esetén akár az ötödik helyre is előreléphetnek.

hozzászólás

Elhozták az aranyat a szombathelyi kézislányok

2017. május 26., péntek 20:00

SZOMBATHELY - Megnyerte a felsőházi rájátszást, s így bajnoki címet ünnepelhetett a Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia (SZKKA) U13-as lánycsapata. Pődör Blanka lett a gólkirálynő.

hozzászólás

Meglátogatták az Aranycsapat jobbszélsőjét a vasi hagyományőrzők

2017. május 26., péntek 18:55

BUDAPEST - Csepeli otthonában köszöntötték 88. születésnapján Tóth II. Józsefet, az Aranycsapat merseváti születésű jobbszélsőjét az olimpiai hagyományőrzők.

hozzászólás

Rekordokat döntött az Abért-tó Kupa

LUKÁCSHÁZA - A rekordszámú nevezőről és a kiváló fogásokról marad emlékezetes az idei Abért-tó Kupa horgászverseny.

hozzászólás

A magyarok közel fele egyáltalán nem sportol

2017. május 26., péntek 15:02

Rengeteg egészségügyi probléma megelőzhető lenne, mégsem vesszük rá magunkat a rendszeres mozgásra.

hozzászólás

Pattog a labda a városi kispályás bajnokságban

2017. május 26., péntek 08:00

SZOMBATHELY - A 6. fordulóval és néhány elmaradt meccs pótlásával folytatódott a városi kispályás labdarúgó-bajnokság a megyeszékhelyen.