Találatok a "sport" kifejezésre: 3015 db Szűkítse a találatokat a paraméterek pontosításával!

A nagy vizek szerelmesei - A hajózás és a vízi sportok szezonnyitó nagyrendezvénye

Budapest - Február 23-án nyílt meg az idei a Boat Show, amely 26-ig várta látogatóit a Hungexpón.

hozzászólás

Körmendi siker a vasi rangadón

2017. február 26., 20:31

A kevesebbet hibázó Egis Körmend megérdemelten nyerte meg a nagy küzdelmet és sok hibát is hozó szomszédvári csatát. A Falco sokkal keményebben, sokkal jobban kosárlabdázott, mint legutóbb az MTE ellen, de a hazaiak ennyivel jobbak voltak ezen az estén.

hozzászólás

Országos téli dobó bajnokságon Szombathelyen - Pars és Gyurátz a téli bajnok

2017. február 26., 19:20

Szombathely - A hazai környezetben rendezett téli dobó országos bajnokságon a Dobó SE felnőtt versenyzői közül a kalapácsvető Pars Krisztián és Gyurátz Réka állhatott fel a dobogó tetejére.

hozzászólás

Aramis-HVSE futsalderbi

2017. február 26., 18:31

Szombathely - Az NB I-es futsalbajnokság 16. fordulójában a Swietelsky-Haladás VSE hétfőn (18.40) a „jó ismerős” Aramis vendégeként játszik.