• cikk kép
    Ezüstérmes Falco - Hihetetlen mélységből jött vissza a meccsbe Fehérváron a szombathelyi gárda

Székesfehérvár Az NB I-es kosárbajnokság döntőjének ötödik mérkőzésén az Alba Fehérvár fogadta a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely együttesét. A mindent eldöntő derbit végül az esélyesebb Alba megnyerte – de a Falco óriásit küzdött, 20 pontos hátrányból jött vissza, végül csak kiélezett hajrában bukott el. De az ezüstéremért, az egész szezonért természetesen jár a gratuláció a sérga-feketéknek.

• cikk kép
    A HSE Vasalja lett a körmendi bajnok

Körmend - A HSE Vasalja győzelmével zárult a 2016/2017-es körmendi Sport 36-Alpok Energia Kft. városi kosárlabda-bajnokság.

• cikk kép
    Vereség után bravúros folytatás

Papírforma-vereséggel kezdte, majd bravúros győzelemmel folytatta a csehországi női kosárlabda-Európa-bajnokságot a magyar válogatott.

• cikk kép
    Nézzük együtt a Falco-meccset!

A Falco-Vulcano Energia KC Szombathely vasárnap 21 órás kezdéssel az Alba Fehérvár vendégeként vívja az NB I-es kosárbajnokság bajnoki döntőjének ötödik, utolsó meccsét - a győztes megkaparintja az aranyérmet.

• cikk kép
    Ismét Falco-parádé! Legyűrték a vasiak az Albát, jön a vasárnapi, ötödik meccs

SZOMBATHELY Az NB I-es kosárbajnoki döntő negyedik meccsének adott otthont az Arena Savara: a Falco-Vulcano Eneregia KC zsúfolt ház előtt legyőzte az Alba Fehérvárt - 2-2-re áll az egyik fél három megnyert meccséig tartó párharc. Így vasárnap (21.00) Székesfehérváron döntenek a felek a bajnoki címről.

• cikk kép
    Az ötödik meccsért harcol a Falco KC

SZOMBATHELY - Negyedik felvonásához érkezett az NB I-es kosárlabda-bajnokság döntője: pénteken 18 órás kezdéssel Falco-Vulcano Energia KC Szombathely-Alba-Fehérvár-Puebla+ mérkőzést rendeznek az Arena Savariában.

• cikk kép
    Másodszor nyert az Alba - Elbukta a bajnoki döntő harmadik felvonását a Falco KC

Az NB I-es kosárlabda-bajnokság bajnoki döntőjének harmadik felvonásán a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely kikapott az Alba Fehérvár-Puebla+ vendégeként.

• cikk kép
    Jöhet a folytatás: Alba-Falco derbi

A harmadik mérkőzése következik az NB I-es férfi kosárlabda-bajnokság döntőjének: kedden 19.30-as kezdéssel Alba Fehérvár-Puebla+-Falco-Vulcano Energia KC Szombathely találkozót rendeznek (M4 Sport).

• cikk kép
    A ZTE-é a bronzérem, a Körmend negyedik

ZALAEGERSZEG - Negyedik helyen végzett a férfi kosárlabda-bajnokságban az Egis Körmend csapata, miután a bronzcsata második mérkőzését is - igaz, drámai küzdelemben - a Zalakerámia-ZTE KK együttese nyerte meg.

• cikk kép
    Bronzérmes a Zalakerámia-ZTE KK!

A férfi kosárlabda bajnokság bronzcsatájának második mérkőzését rendezték meg Zalaegerszegen, természetesen telt ház előtt. A Zalakerámia-ZTE KK együttese számára kézzelfogható közelségbe került az érem a Körmenddel szemben. Az egerszegiek drámai csatában győztek, így Egerszegre került a bronzérem.

• cikk kép
    Otthon botlott a Falco KC - Az Alba elvette a szombathelyiek hazai veretlenségét - és egyenlített

SZOMBATHELY - Elvesztette hazai veretlenségét a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely kosárlabdacsapata: a bajnoki döntő második mérkőzésén az Alba Fehérvár nyert a vasi megyeszékhelyen - ezzel 1-1-re áll a párharc.

• cikk kép
    Falco-Alba derbi, második felvonás

SZOMBATHELY Szombaton 14.45-kor a második mérkőzéssel, a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely-Alba Fehér-Puebla+ találkozóval folytatódik az NB I-es férfi kosárlabda-bajnokság döntője (M4 Sport).

• cikk kép
    Nagy hátrányban a körmendi kosarasok

KÖRMEND Szombaton 18 órától Zalaegerszegen rendezik a férfi kosárlabdabajnoki bronzcsata második felvonását. Az Egis Körmend a Zalakerámia ZTE KK vendége lesz.

• cikk kép
    Falco KC: Észnél kell lenni, még nem dőlt el semmi

Óriási bravúrral nyitotta az NB I-es férfi kosárlabda-bajnokság döntőjét a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely szerda este: legyőzte az Alba Fehérvárt, elvette ellenfele pályaelőnyét.

• cikk kép
    Falco-parádé!

Óriási győzelmet aratott szerda este Székesfehérváron a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely NB I-es kosárcsapata: az Alba-Fehérvár vendégeként megnyerte (77-76) a bajnoki döntő első felvonását, ezzel elvette ellenfele pályaelőnyét, 1-0-ra vezet az egyik fél három megnyert meccséig tart párharcában!

• cikk kép
    Parádézott a Falco! - Elvette az Alba pályaelőnyét a szombathelyi együttes

SZÉKESFEHÉRVÁR Az Alba Fehérvár-Puebla+-Falco-Vulcano Energia KC Szombathely mérkőzéssel megkezdődött a döntő az NB I-es kosárlabda-bajnokságban. Az egyik fél három megnyert meccséig tartó csata első felvonását megnyerte a Falco!

• cikk kép
    Nyert Körmenden, nagyot lépett a bronz felé a ZTE

KÖRMEND - Jól kezdett az Egis Körmend, de Lenzelle Smith hiányában eleve rövidebb rotációval játszott, majd sérülés miatt Gibbs is kiesett, a ZTE viszont jó ritmusban, pontosan és sokkal inkább csapatként kosárlabdázott, teljesen megérdemelten nyerte meg idegenben a férfi kosárlabda-bajnokság bronzcsatájának első felvonását.

• cikk kép
    Körmend-ZTE a bronzéremért

KÖRMEND - Szerdán kezdődik a bronzcsata Körmenden, ahol az Egis Körmend a Zalakerámia ZTE KK együttesét látja vendégül. A valamelyik gárda második győzelméig tartó párharc első mérkőzésén 18 órakor dobják fel a labdát.

• cikk kép
    Kezdődik a kosárdöntő: Alba Fehérvár-Falco KC

SZOMBATHELY - Szerdán 19 órás kezdéssel az Alba Fehérvár-Puebla+-Falco-Vulcano Energia KC Szombathely mérkőzéssel megkezdődik az egyik fél három megnyert meccséig tartó döntő a 2016/2017-es NB I-es kosárlabda-bajnokságban (M4 Sport).

• cikk kép
    Szerdán rajtol a Körmend-ZTE párharc is a bronzért

Szombaton eldőlt, hogy az NB I-es férfi kosárlabda-bajnokság fináléját a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely az Alba Fehérvárral vívja, az Egis Körmend ellenfele pedig a bronzcsatában a ZTE lesz.