2013.11.05. 14:25

Elbúcsúztak a Hepp Kupától

Szombathely - A kosárlabda Hepp Kupa 3. fordulójában a Kálmán által vezérelt Pápa búcsúztatta a megyei bajnokságban szereplő 9700.hu Ingatlanirodát.

Zsúfolásig megtelt az NLG tornaterme, nagy várakozás előzte meg az amatőr csapatoknak kiírt Hepp Kupa-mérkőzést. Egyrészt azért, mert megyei bajnokságban szereplő csapat ritkán jut el ilyen „magasságba", másrészt pedig az ellenfelet több ismert vasi illetőségű játékos alkotta. A hazaiak bátran kezdtek, de az első negyed után a jobb erőnléttel bíró, rutinosabb Pápa uralta a meccset (30. perc: 52-78), és biztosan nyert.

9700.hu Ingatlaniroda (megyei)–Motax Concordia KC Pápa (NB I/B) 81-93 (21-24, 16-28, 15-26, 29-15)

Szombathely, NLG, 200 néző, Hepp Kupa kosárlabda-mérkőzés, vezette: dr. Magyari, Esztergályos.

9700.hu: Csiszár 23/12, Mondl 14/6, Mitterstiller 10, Novák 19/3, Lukács 5. Csere: Szalai 1, Hende 1, Bodovics Ádám 8, Abért –, Horváth –, Bodovics Árpád, Henc –. Edző: Magyar Gyöngyi.

Pápa: Kálmán 21/9, Horváth 9/9, Henrik 17/9, Ács 8, Keresztes 16. Csere: Vajda 6, Simon 7/6, Dészi 4, Perger –, Jarosevics 5. Edző: Vajda József.