2015.03.05. 12:38

U21: csak a Falco

A Falco U21-es csapata győzelemmel, a Körmendé vereséggel folytatta a korosztályos kosárlabda-bajnokságot.

Falco-Trend Optika KC Szombathely–Kaposvári KK 92-58 (25-14, 8-19, 33-13, 26-12)

Szombathely, U21-es kosárlabda-mérkőzés, vezette: Németh A., Bognár T.

Falco: Tóth D. 12, Simon K. 6, Bazsó 17/3, Karagity 18/3, Varga M. 10. Csere: Hódi 12/6, Kovács B. 9, Popgyákunik 2, Németh A. 2, Gábor 4, Bereczki –, Durázi –. Edző: Váradi Attila, Kéri Péter.

Az első félidőben gyengén játszottak a szombathelyiek, egált mutatott az eredményjelző a szünetben (20. perc: 33-33). Fordulás után rendezték soraikat a hazaiak és a harmadik negyedben a jó védekezésüknek, a gyors, eredményes támadójátékuknak köszönhetően eldöntötték a mérkőzést.

Egis Körmend–SZTE-Szedeák 76-81 (12-23, 23-10, 25-23,16-25)

Körmend, U21-es kosárlabda-mérkőzés, vezette: Németh, Bognár.

Körmend: Doktor 14/3, Molnár 15/9, Csák 1, Márton L. 4, Márton Á. 18. Csere: Laczó 2, Németh 11/3, Zsebe 5, Szombath 6. Edző: Kocsis Tamás.

Változatos, küzdelmes mérkőzést játszottak a csapatok. A végén a jobban koncentráló vendégek a maguk javára fordították a mérkőzést.