2016.12.21. 18:15

A celldömölki Futrinka utca volt a nyerő

Celldömölk – A celldömölki játékosokra épülő Futrinka utca győzelmével ért véget a Magyar Műszaki Kft. Kupa kispályás labdarúgótorna.

A hagyományos tornát hét csoportra osztva 30 csapat kezdte meg – a megyei I. osztályig bezárólag lehetett játékost nevezni. Az első mérkőzésen 8 órakor indult útjára a labda, a finálé 19 óra után kezdődött. Az egyenes kieséses szakaszban, a nyolcaddöntőkben még akadt néhány magabiztos győzelem, a negyeddöntőktől kezdve azonban egymást érték a kiélezett mérkőzések.

Eredmények, negyeddöntők: Lucsi FC–Rum 0-0 – hetesekkel 2-1, Futrinka utca–Játék Csatárok Nélkül 3-1, Zöld Sasok–Vegyi Gyümi FBI 2-0, Aranyhordók–ULME 2-1. Elődöntők: Lucsi FC–Zöld Sasok 2-2 – hetesekkel 4-5, Futrinka utca–Aranyhordók 2-1. Bronzmérkőzés: Lucsi FC–Aranyhordók 0-1. Döntő: Zöld Sasok–Futrinka Utca 1-2.

A torna végeredménye: 1. Futrinka Utca (CVSE), 2. Zöld Sasok (celldömölki ificsapat), 3. Aranyhordók (Mersevát), 4. Lucsi FC (Uraiújfalu). A győztes csapat névsora: Heiner Péter, Enyingi Márk, Györkös Gábor, Fonnyadt Balázs, Tóth Sándor, Büki Balázs, Frank Attila, Makai Roland, Radó Péter.

Különdíjak, legjobb mezőnyjátékos: Enyingi Márk (Futrinka utca). Legjobb kapus: László Tibor (Zöld Sasok). Gólkirály: Fonnyadt Balázs (Futrinka utca).