2017.06.27. 14:23

Az Illés Akadémia féltucat gólt szerzett Gyulán

GYULA Kettős győzelemmel biztosította helyét az első osztályban az Illés Akadémia-Haladás U17-es csapata.

Grosics Akadémia-Illés Akadémia-Haladás 1-6 (1-1). Gyula, vezette: Veizer.Illés Akadémia-Haladás: Soós (Szabó D.) - Bolla, Keresztes, Latyák, Kiss T. (Nyíri), Szilágy, Tóth G., Winkler, Kiss B., Putz, Vargovics (Labát). Edző: Csordás Csaba.Gólszerzők: Kiss T. (2), Szabó D. (2), Szilágyi, Bolla.

Az első mérkőzésen a szombathelyiek magabiztosan, 5-1-re nyertek, így tulajdonképpen formalitásnak számított a visszavágó. Az első félidőben azonban még kissé görcsösen futballoztak a szombathelyiek, szünet után aztán már örömfocit produkáltak a felszabadultan játszó vasiak.

Kiss Tamás (zöld mezben) két gólt szerzett a Grosics Akadémia elleni visszavágón Fotó: Unger Tamás

A két meccsen szerzett 11 gól önmagáért beszél, a szombathelyi csapat kettős győzelemmel biztosította helyét az első osztályban.