2017.04.04. 18:37

Balatonfüredi KSE II. - Szentgotthárdi KK mérkőzés

Balatonfüred - Idegenbeli vereséggel folytatta az NB II-es férfi kézilabda-bajnokságot a Szentgotthárd.

Balatonfüredi KSE II. - Szentgotthárdi KK 32-26 (16-15)

- Balatonfüred, 50 néző, NB II-es férfi kézilabda-mérkőzés,

vezette: Kovácsik,

Polgár.Szentgotthárd: SURÁNYI K. - KOZÁK 8/1, Csipszer 2, Hertelendy 3, Bouti 4, Bokor, HÁKLÁR 5. Csere: Surányi I. (kapus), Végh P., Németh D., Kocsis 1, Szakács 2, Mákos M. 1.

Játékos-edző: Csipszer Péter.

Egy ideig fej, fej mellett haladtak a csapatok (10. perc: 6-6). Aztán zsinórban öt gólt dobott a Balatonfüred, meglépett. De szünetig visszazárkózott a Szentgotthárd - több hibával játszottak a vasiak, ám sikerült rendezni sorokat. A füredi fiatalok lendületesen kézilabdáztak, a vendégek igyekeztek lassítani a játékot, ami nem mindig sikerült.

A második játékrészben fokozatosan fáradtak a szentgotthárdiak, egyre nőtt a hazaiak előnye, pár jó egyéni teljesítmény miatt maradtak meccsben a vasiak. De végül biztosan nyert a Balatonfüred.