2016.06.27. 17:30

Érmes vasi teniszezők

Remek eredményekkel tértek hazai a szenior korcsoportnak kiírt országos döntőről a szombathelyi teniszezők.

A háromnapos tornának a budapesti Park Tenisz Klub adott otthont - remek szervezés, minden igényt kielégítő körülmények fogadták a résztvevőket.

Sákovics Péter két érmet szerzett a szeinor-ob-n Fotó: NYME-SEK

A szombathelyi teniszők figyelemre méltó teljesítménnyel rukkoltak elő az ob-n. Lipták János a +40-es kategória bajnoka lett. Sákovics Péter a +55-ös korosztályban nyert párosban - a soltvadkerti Károlyi Tibor partnereként -, az egyéni +55-ös korosztályban pedig ezüstéremmel zárt. Schafer Erzsébet a +70-es korosztály női páros számában, és a +75-ös korcsoportban vegyes párosban - Rudas Béla oldalán - egyaránt begyűjtött egy bronzérmet. Míg Rudas Béla a vegyes pároson kívül a férfi párosok +80-as korcsoportjában is szerzett egy ezüstérmet.