2017.05.15. 17:24

Ezüstérmes a Szentgotthárd és Térsége Általános Iskola fiú focicsapata

Ezüstérmet szerzett a hétvégi vépi V-VI. korcsoportos labdarúgó-diákolimpia országos döntőjében a Szentgotthárd és Térsége Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola fiúcsapata.

A lányoknál - Szekszárdon - a Herman negyedik lett. A döntők részleteire visszatérünk. A Vas Megyei Diáksport Egyesület lebonyolította a labdarúgó-diákolimpia III. és IV. korcsoportos megyei döntőjét is. Körmenden harcoltak a III. korcsoportosok az országos döntőt jelentő első helyért - a Paragvári csapata jutott a június 9-11-ei gyulai 20 csapatos fináléba, második a Zrínyi, harmadik a Szentgotthárd és térsége. A IV. korcsoportosok megyei tornája Szentgotthárdon volt. A vasvári Kardos lett az első és országos döntős (június 21-25., Debrecen), a kőszegi Bersek a második, a körmendi Somogyi a harmadik.