• cikk kép
    Varga Donát első helyezett kalapácsvetésben

Maribor – Magyarország csapata nyerte az öt nemzet U16-os válogatott atlétikai viadalát. A sikernek öt vasi versenyző is részese volt.

• cikk kép
    Sopronban verte a Sördögöket a Körmend

Végig kezében tartotta a játék menetét a Körmend, és bár Sharabidzét kiállították, a másik center, Kolaric idő előtt kipontozódott, a szoros végjátékot is bírták a piros-feketék, így második helyen zárták a Krasznai Kupát.

• cikk kép
    Diákolimpia országos csúccsal

Szombathely - – A 2014/2015-ös tanév első megyei diákolimpiai döntőjén, az atlétikai ügyességi csapatbajnokságon Halász Bence ifjúsági országos csúcsot ért el diszkoszvetésben.

• cikk kép
    NB I-es asztalitenisz bajnokik vasiakkal

A Büki TK NB I-es férfi asztalitenisz-csapata a szezon 3. fordulójában megszerezte első győzelmét. A SZAK-Sportiskola női együttese tartalékosan két vereséget hozott szekszárdi túrájáról.

• cikk kép
    Csak két csapat nyert a teke NB I-ben

A hat NB I-es Vas megyei férfi tekecsapat közül az 5. fordulóban csak a Vasasszonyfának és a Balogunyomnak sikerült nyernie.

• cikk kép
    Megyei II. - Ezúttal potyogtak a gólok bőségesen

A 7. játéknappal folytatódott a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság a Szombathelyi- és a Körmendi-csoportban.

• cikk kép
    Három vasi női kézilabda csapat játszott

Az NB II-es női kézilabda-bajnokság 2. fordulójában a vasi csapatok közül csak a Bük nyert, a Celldömölk ikszelt, a Körmend pedig veszített.

• cikk kép
    Guzmics derbin debütált a bajnokságban

Végigjátszotta a 93. percben elveszített Cracovia elleni lengyel bajnoki mérkőzést a Haladás volt labdarúgója, Guzmics Richárd.

• cikk kép
    Féláron a Haladás-Pápa rangadóra!

Elővételben csak 500 forintba kerül a belépő a vasárnap esti Haladás-Pápa preztízsmeccsre.

• cikk kép
    Így ikszelt a Haladás a Fradival

Az MLSZ TV öt és fél perces összefoglalója a vasárnap esti FTC-Haladás (0-0) NB I-es bajnoki mérkőzésről.

• cikk kép
    Történelmi futó ob

Szombathely - – Magyarország első 10 kilométeres utcai országos bajnokságát a nőknél a szombathelyi Kálovics Anikó, a férfiaknál a békéscsabai Gregor László nyerte.

• cikk kép
    Hősies Haladás-döntetlen

Az OTP Bank Liga 9. fordulójában a Haladás hatalmasat küzdött a Groupama Arénában, és értékes döntetlennel távozott.