• cikk kép
    Negyedik az NLG a hazai diákolimpiai focidöntőn

Vép - Az V-VI. korcsoportos labdarúgó diákolimpia országos döntőjében negyedik helyen végzett az NLG lánycsapata.

• cikk kép
    Nem ijedtek meg a bajnokesélyestől

Az Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület (AVUS) ificsapata helytáll a bombaerős KSI ellen.

• cikk kép
    Megyei II: Vendégek hétvégéje volt

A megyei II. osztály sárvári csoportjának 23. fordulójában a legnagyobb meglepetés az Uraiújfalu veresége hazai pályán az Ikervár ellenében. A listavezető Gérce jó úton halad a bajnoki cím felé.

• cikk kép
    Előnyben a Szolnok - botrányos meccsen maradt alul a Körmend

Szolnok - A nehezen minősíthető játékvezetés okán ezúttal a mindig úriember Teo Csizmicsnél is elszakadt a cérna, az utolsó negyedben kiállították reklamálásért. A bírókhoz képest elenyésző volt a játékosok hatása az NB I-es férfi kosárlabda elődöntő harmadik találkozójára, amelyet nagy csatában a Szolnok nyert meg.

• cikk kép
    Zapletán a vb főtábláján

Novigrád - A felnőtt tekézők egyéni világbajnokságának első fordulójában a 32-es főtáblára jutás volt a tét.

• cikk kép
    Nyolcadik lett a SZOKA U16

Debrecen - Nem sikerült meccset nyernie, nyolcadik lett a kadet (U16) fiú kosárlabda-bajnokság döntőjében a Szombathelyi Kosárlabda Akadémia együttese.

• cikk kép
    Házhoz jött a kapitány

Szombathely - Három napig a Haladás VSE-nél készül a magyar szabadfogású birkózó-válogatott riói különítménye.

• cikk kép
    Megtették, amit lehetett

A szombathelyi Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület serdülőcsapata a listavezető KSI-vel csapott össze.

• cikk kép
    Országos bajnok a Haladás VSE junior 4x400 méteres váltója

A 2016. évi váltófutó atlétikai országos bajnokságon aranyérmes lett a Haladás VSE 4x400 méteres junior férfiváltója.

• cikk kép
    Lenullázott riválisok

Tatabánya - Nagy fölénnyel szerezte meg a magyar bajnoki címet a serdülő (2001/2002-ban születettek) kötöttfogású országos bajnokság 54 kilós súlycsoportjában Takács Ferenc, a Haladás VSE birkózója.

• cikk kép
    Remek hétvége! Ötből négy akadémista diadal

Az I. osztályú utánpótlás labdarúgó-bajnokságok legutóbbi fordulójában remekül szerepelt az Illés Akadémia-Haladás együttesei. Öt csapatuk közül négy is győzött.

• cikk kép
    Zrínyis sportnap akrobatikus kosárlabdával

Szombathely - Nagyszabású sportnapot rendeztek szombaton a 130 éves Zrínyi Ilona Általános Iskolában - „besegített” a KDG tornaterme és a HBSZ udvara is. Kellett is a hely, ugyanis szépszámú érdeklődővel zajlott le a sokszínű program.

• cikk kép
    Fejet hajtottak a nagyobb tudás előtt

A listavezető KSI gyermekcsapata 30-6-ra legyőzte a szombathelyi AVUS-t.

• cikk kép
    Dicséretes önkritika

Az Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület 2003-as csapata egy győzelmet és egy döntetlent ért el a hétvégén.

• cikk kép
    Csak majdnem bravúr

Szombathely - Az NB I-es futsalbajnokság felsőházi rájátszásnak 6. fordulójában a Swietelsky Haladás VSE hazai pályán kapott ki nagy csatában a listavezető, címvédő Győrtől.