2014.10.20. 16:22

Hetest rontott a végén a férfi kézicsapat

Komárom – Négy győzelem után döntetlent játszott a Pawel Packing Szentgotthárdi KK NB II-es férfi kézilabdacsapata.

Komárom VSE–Pawel Packing Szentgotthárdi KK 25-25 (15-14).

Komárom, 100 néző, NB II-es férfi kézilabda-mérkőzés, vezette: Altmár, Horváth M.

Szentgotthárd: Surányi – Mákos P. 1, Ernst P., Mákos M. 2, Sinka 4, Pars 5, Szakács 1. Csere: Orbán, Szoták (kapusok), Hertelendy 2, Vadász 4, Kocsis T., Csipszer 2, Hegyi 4. Edző: Ernst Attila.

Enerváltan kezdett a Szentgotthárd, főleg védekezésben hibázott sokat. Ezt kihasználva a jó erőt képviselő, rutinos vendéglátó ragadta magához a kezdeményezést, és az első félidőben végig egy-két góllal vezetett. Fordulás után rendezte sorait a Gotthárd, sokkal jobb játékkal rukkolt elő, és úgy tűnt, hogy legyűri ellenfelét. A hajrának kifejezetten jó helyzetből futott neki (58. perc: 23-25). Ám elég volt néhány egyéni hiba, és a házigazda egyenlített. Hét másodperccel a vége előtt viszont heteshez jutott a vasi gárda, ám a hetes kimaradt, így a meccs döntetlennel zárult.