2017.01.13. 18:15

Ismét a Buntstift bizonyult a legjobbnak

Bük - A Szilveszter Kupán is diadalmaskodó Balogh Állvány FC Buntstift nyerte a 4. Sportbüfé Kupa teremlabdarúgótornát.

A büki sportcsarnokban rendezett háromnapos tornának 31 csapat futott neki. Nem volt megkötés, bármely osztályban játszó futballista pályára léphetett, így több igencsak komoly erőt képviselő együttes is próbára tette a tudását. A csoportmeccsek után következett a középdöntő, majd a legjobb nyolc állva marad csapat folytathatta egyenes kieséses rendszerben a küzdelmet.

Eredmények, negyeddöntő: Vulcano Energia-Futer Tűzifa Kft. 0-1, Söröskupak-Kőszeg Autó-Átrium Café-Black Jack FC 1-1 - hetesekkel 5-4, Balogh Állvány-FC Buntstift-Intersport 4-1, Petrovics Apartmanház-Football Fanatic 1-2. Elődöntők: Futer Tűzifa Kft.-Balogh Állvány-FC Buntstift 1-3, Söröskupak-Kőszeg Autó-Football Fanatic 1-4. Bronzmérkőzés: Futer Tűzifa Kft.-Söröskupak-Kőszeg Autó 4-1. Döntő: Balogh Állvány-FC Bunt-stift-Football Fanatic 5-1.

Végeredmény: 1. Balogh Állvány-FC Buntstift, 2.

Balogh Állvány-FC Buntstift együttese a Szilveszter Kupa után a Sportbüfé Kupát is megnyerte Fotó: Balogh Állvány-FC Buntstift

Football Fanatic, 3. Futer Tűzifa Kft., 4. Söröskupak-Kőszeg Autó. A győztes csapat névsora: Balogh Ákos (szponzor) Szalai Roland, Hajmási Milán, Kratochwill Zoltán Kozmor Ákos (játékos-edző), Imre Balázs, Beke Gábor, Németh Zoltán, Sánta Roland, Komonszky Gábor, Török Richárd.

- Minőségi tornán vettünk részt, a színvonal legalább olyan volt, mint a Szilveszter Kupán - értékelt Kozmor Ákos, az aranyérmes Balogh Állvány-FC Buntstift csapatvezetője. - Ettől függetlenül mind a kilenc mérkőzésünket viszonylag magabiztosan nyertük meg, megérdemelten végeztünk az élen. Remek volt a szervezés, kiváló a hangulat, igazán jól sikerült tornán vehettünk részt.

Két különdíj is a Buntstift gárdájához került: Beke Gábor lett a gólkirály, Szalai Roland pedig a legjobb játékos.