Magyar Kupa: a 2. forduló eredményei

2010. augusztus 20., 11:04 szerző: Ambrózai Zsuzsanna-Pum András
A 2. forduló meccseit rendezik a Magyar Kupa megyei selejtezőjében. Folyamatosan közüljük a beérkezett eredményeket.

Tanakajd TC – Balogunyom SE 4 : 3 (2 : 1) Tanakajd 200 néző vezette: Gaál László, Kondor Lajos, Horváth Ferenc

Tanakajd:  Pungor András - Szakács Zoltán Sebestyén Ákos Iszak Gábor Géczi Tibor -  Halmosi András Derdák Gábor Pogácsás Szabolcs Horváth László - Horváth Gergely Pék Ferenc.  Csere: Fodor Zoltán Papp János Sági Balázs Janzsó Tamás Edző: Iszak Gábor

Balogunyom:  Elekes Attila - Pék Krisztián Mészáros András Schweitzer Kornél Horváth István - Pusztai Szabolcs Kiss Attila Böle Róbert - Dávid László Rekovácz Gergely Mészáros Szabolcs Csere: Szalay Vince Szabó Tibor Edző: Elekes Attila

Gólszerző: Derdák Gábor (12. percben) Halmosi András (21. percben) Horváth László (64. percben) Pungor András (87. percben) illetve Rekovácz Gergely (35. percben) Mészáros Balázs (40. és 71. percben)
Sárga lap: Horváth László (20. percben) Rekovácz Gergely (24. percben) Mészáros Balázs (35. percben) Iszak Gábor (58. percben) Schweitzer Kornél (61. percben)
A Tanakajd TC játékosai győzelmüket a lábadozó Catalin Azoitei csapattársuknak ajánlják. (Sebestyén Ákos)

Gersekarát- Nádasd 0:7 (0:3)- 50 néző. Játékvezető: Szabó Z.
Góllövők: Azanger A, Kozmits, Doktor I, Szabó D 2, Zsoldos A, Doktor Cs.

Viszák-Magyarszecsőd  2:4 (0:1).    200  néző  Vezette:  Szabó
Gólszerzők: Agg A., Kaszás F., illetve: Frank, Kiss, Nagy B. (2)
Igazi kupamérkőzés, megérdemelt vendéggyőzelem.

Sorokpolány-Pornóapáti: 1:0  (1:0)
Gólszerző:
Giczi Tamás
A nagy szívvel játszó hazai csapat bombagóllal nyert.

ARBORÉTUM-HERÉNY-- TORONY KSK  2-3 (0-3). Szombathely 80 néző
 A több kezdő játékosát nélkülözö hazai csapat alaposan megnehezitette a két osztállyal magasabban játszó toronyiak  dolgát, akik legalább két "cuppanóssal" meghálálhatnák  Kovács játékvezetőnek, hogy 11-en maradtak a pályán.
Gólszerző: Rácz, Könye ill Kalmár 2 Guttman
Jó: Tomor B, Könye, Németh R ill Kalmár , Guttman

Simaság - Rábapaty  1:3 (0:1)
Gól:
Czilgráber J. illetve Baumgartner 2, Dovánszki
Jók: Varga B., Büki Cs., Csermák Z. illetve Tar, Takács, Baumgartner
Küzdelmes mérkőzésen a helyzeteit jobban kihasználó Rábapaty megérdemelten jutott tovább.

Sitke-Sárvári Security - Pecöl 2:2 (2:1) Sitke, 80 néző, vezette: Figerl
Gólszerzők: Ruzsics T. (2) ill. Szemes B. (2)
Jók: Molnár Á., Mórocz T., Horváth G., ill. Séfer B., Hegedűs, Kovács Z.
A kevés helyzetéből jobban gazdálkodó hazai csapat kiharcolta a továbbjutást a mezőnyben fölényben játszó Pecöliekkel szemben.

BUCSU - JÁK 2 : 4 (2 : 2) Bucsu, 80 néző vezette: Takács Ryan Lee, Lóránth Sándor, Dr.Polgár Tamás
Az első félidő kiegyenlített küzdelmet hozott, szünet utáni játékukkal a vendégek megérdemelten jutottak tovább.
Gólszerzők: ifj.Hujber L. Horváth G. illetve Török B. Zab M. Máté Gy. Máté Cs

Izsákfa-Jánosháza 1:4 (0:0)
Az első félidő kjegyenlített játékát az eredmény hűen tükrözi,a második félidőben a végig támadó Jánosháza,annak ellenére hogy egy szép támadás végén Izsákfa vezetést szerzett,megérdemelten nyert. Az egész izsákfai csapat nagyszerű teljesítményt nyújtott.

Nemesbőd-Bozzai  4:6 /0:4/
Nemesbőd, 50 néző
vezette:
Bereczky
Góllövők:Inzsöl 2, Pap, Kovács J.illetve Szabó 3,Süle,Kolompár,Bakonyi

Egy percig sem volt kérdéses a végeredmény. A jobb csapat lépett tovább.

Máriaujfalu SE-Nagyrákos 1-4 (1-1)
Gól
:Borbély ill. Tihanyi 2, Péter,Kovács
Az erősen tartalékos hazaiak egy félidőn át tartották a lépést a szervezetten játszó Nagyrákossal szemben!

GYSZSE - RUM KSC 0:2 (0:0)

Acsád-Meszlen-Gyöngyösfalu  3-5 (2-5)
Acsád 100 néző. V: Kiss Cs.
Gólszerzők: Szalai Z 2, Kovács illetve,  Máté 4, Vándori
A hazai csapat - ha helyzeteit értékesíti - akár a továbbjutást is kiharcolhatta volna.