2015.08.27. 16:55

Mesterék érmei a triatlon bajnokságon

Budapest - Az Ironman 70.3 Budapest keretében rendezték meg az 5i50 Budapest olimpiai távú (1,5 km úszás, 40 km kerékpározás, 10 km futás) nyílt triatlon országos bajnokságot, amelyen 333 férfi és 123 női versenyző állt rajthoz. Utóbbi mezőnyben két szombathelyi érem is született.

Egy versenyen lett országos bajnoki dobogós anya és lánya. Balról Mester Dóra, jobbról Mesterné dr. Temesi Zsuzsanna (Fotó: Mester Tamás)

Az abszolút verseny második helyén végző Mester Dóra (2:25:57) eredményéről már beszámoltunk. Édesanyja, a SZoESE színeiben versenyző Mesterné dr. Temesi Zsuzsanna az abszolút rangsorban a 27. lett, korosztályában a 14 induló közül a bronzérmet szerezte meg – ami különösen értékes, mert a nagyatádi Extrememan után még nem gyógyult fel teljesen a bokasérüléséből.