2017.02.03. 17:08

Mindkét vasi U20 kikapott

Budapest, Pécs - A Falco és a Körmend korosztályos kosárcsapata is vereséggel folytatta az U20-as bajnokságot.

Vasas Budapest-Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 88-84 (24-29, 31-23, 17-20, 16-12).

- Budapest, U20-as férfi kosárlabda-mérkőzés.

Falco: Kovács Bence 16, Kozma 18/6, Horváth B. 11/9, Hódi 16/12, Perák 6. Csere: Dancsecs 9/9, Németh B. 2, Körömi 2, Kiss M. 2, Józsa -, Kovács Benedek 2. Edző: Váradi Kornél, Váradi Attila.

Egy jó erőt képviselő Vasas ellen lépett pályára a Falco. Az első negyed a szombathelyieké volt, akik nagyon korán, már a második negyedben faultproblémákba kerültek. A második félidőben viszont széles rotációval meccsben maradt a vendég. A kiélezett mérkőzést végül a hajrában szerencsésebb hazaiak nyerték.

Pécsi VSK-Pannonpower-Egis Körmend 87-72 (20-15, 26-20, 22-17, 19-20).

- Pécs, U20-as férfi kosárlabda-mérkőzés, vezette: Fleischmann, Szabó.

Körmend: Doktor 13, Molnár 11/9, Németh Á. 16/6, Oroszi B. 8/6, Márton Á. 18. Csere: Murai 3, Németh L.-, Csák -, Márton L. 3. Edző: Hencsey Tamás.

A körmendiek végig futottak az eredmény után, a határozottan és eredményesen játszó hazaiak megérdemelt győzelmet arattak.