2015.08.26. 13:10

Móriczék győzelme

Kaposvár - A kaposvári MG Produkt Kupa atlétikai verseny a futószámokban Szuperliga-és korosztályos Magyar Liga-állomás volt.

Rajthoz állt 400 méteren a Haladás VSE két élversenyzője, Móricz Bálint és Kása Tibor is ők végeztek az első két helyen: előbbi 48,05 másodperccel nyert, utóbbi 48,50-dal lett második. Az ifjúsági korosztályban Jagodics Dennis 50,60-dal szerezte meg a győzelmet Sárközi Dominik (53,04) előtt.

A lányoknál ifjúsági 100 méteren Varga Nikolett 13,58-dal lett ezüs-, Dévai Vanessza (14,96) pedig bronzérmes. A junioroknál 400 méteres síkfutásban Sárközi Rebeka (1:10,2), 400 m gáton Kiricsi Berill (1:07,7) jegyzett egy-egy első helyezést.

A Szombathelyi Sportiskola atlétáinak eredményei. Fiú, serdülő, 100 m: 1. Piri Norbert 12,89. 800 m: 2. Eckert Tamás 2:17,4. Lány, serdülő, 100 m: 1. Oroszy Rebeka 13,58, 2. Decsi Dorka 15,29. 300 m gát: 1. Varga Eszter 47,72.