2015.06.28. 18:19

Sprint ob: Mesterné aranya

Baja - A tizedik alkalommal megrendezett Mogyi triatlon keretében bonyolították le a triatlonosok sprinttávú országos bajnokságát, ahol Mesterné dr. Temesi Zsuzsanna a dobogó legfelső fokára állhatott fel.

Az úszást a Sugovicában rendezték, a kanyargós, technikás kerékpárútvonalat Baja belvárosában jelölték ki. A futópálya a Sugovica melletti töltésen és sétányon volt. A SZoESE-t Mesterné dr. Temesi Zsuzsanna képviselte, aki a női szenior 2. korcsoportosok közül második helyen zárta az úszást. A kerékpározást legnagyobb vetélytársával együtt haladva a második-harmadik helyen fejezte be. A futás elején kicsit ellépett ellenfelétől, a táv felénél pedig átvette a vezetést is. Majdnem másfél perces előnnyel érkezett célba, és korcsoportjában országos bajnoki címet szerzett (1:20:48).