2016.11.30. 14:06

Tizenegyesekkel búcsúzott a Haladás a Magyar Kupától

A labdarúgó Magyar Kupában a Szombathelyi Swietelsky-Haladás NB I-es csapata az NB III-as Érd vendégeként lépett pályára.

MTI

A 16 közé jutásért rendezett mérkőzésnek a szombathelyiek abszolút esélyesként futottak neki. Ám az Érd megtréfálta a Haladást, felborította a papírformát: 2-2-vel zárult a rendes játékidő, a hosszabbításban egy-egy gól esett (3-3), a 11-eseket viszont a harmadosztályú csapat rúgta jobban, így 5-3-as győzelemmel lépett tovább. A Haladás számára fájóan korán ért véget a sorozat...

Az NB I-es csapatok közül korábban a Debrecen és a Paks, szerdán kora délután pedig a Videoton FC és az MTK is elbúcsúzott a kupasorozattól.