2017.05.29. 19:10

Asztalitenisz: vereséggel, ötödikként zárt a CVSE II.

A férfi asztalitenisz NB I. zárófordulójában idegenben szoros mérkőzésen kikapott a Celldömölki VSE-Swietelsky II. gárdája. A vasi csapat a nyugati csoport ötödik helyén végzett.

Budaörsi 2i SC-Celldömölki VSE-Swietelsky II. 10-8

Budaörs, NB I-es férfi asztalitenisz-mérkőzés.

Páros: Nagy A., Kudlik-Iván, Baranyai 2:3, Lele, Dohnál-Simon, Both L. 3:2 (1-1). Egyéni, 1. forduló: Nagy A.-Baranyai 3:0, Kudlik-Iván 2:3, Dohnál-Both L. 3:2, Lele-Simon 2:3 (3-3). 2. forduló: Nagy A.-Iván 1:3, Kudlik-Both L. 3:1, Dohnál-Simon 3:3, Lele-Baranyai 3:2 (6-4). 3. forduló: Nagy A.-Both L. 3:0, Kudlik-Simon 1:3, Dohnál-Baranyai 3:0, Lele-Iván 1:3 (8-6). 4. forduló: Nagy A.-Simon 1:3, Kudlik-Baranyai 3:2, Dohnál-Iván 2.3, Lele-Both L. 3:0 (10-8).

A játékos-edző Iván Csaba minden mérkőzését megnyerte

Ahogy egész tavasszal, úgy az utolsó fordulóban sem állt Fortuna a celldömölkiek mellett, már a negyedik nagyon kiélezett mérkőzést bukták el. Ezúttal a két rutinos játékos, a játékos-edző Iván Csaba és Simon Ferenc tartotta a frontot, a fiatalok - bár három egyéni meccsen is ötödik szettre kényszerítették riválisukat - nem tudtak nyerni. A CVSE II. a vereség ellenére megtartotta helyét és ötödikként végzett a 2016/2017. évi NB I-es bajnokság nyugati csoportjában. Győzött: Dohnál 3, Nagy A. 2, Kudlik 2, Lele 2, Lele-Dohnál páros, illetve Iván 4, Simon 3, Iván-Baranyai páros.