futók

2017.10.26. 19:44

Aranyhídváltó ’56 emlékére

Az Aranyhíd Nevelési-Oktatási Integrációs Központban folytatták a többéves hagyományt: október 23. alkalmából 56 körös váltófutóversenyt rendeztek.

A maratonfutó legközelebb szeptember 24-én fut szülővárosában, tíz kilométeres távot teljesít majd Fotó:Timár Gergely

Az egyes osztályok alkották a csapatokat, és minden diák kivette a részét a 14 km-es táv leküzdéséből. Idén közel százan futottak. A versenyt a 9/a és 9/b osztály közös csapata nyerte, a második helyen a 8., a harmadikon a 6. osztály végzett. Ki kell emelni a diákönkormányzatot vezető, 7. osztályos Baán Máté teljesítményét, aki egyedül vágott neki a távnak, és 43 kört, mintegy 11 km-t sikerült teljesítenie. A kisebbeknél a 4-5. osztály közös csapata szerezte meg az első helyezést.