2015.02.27. 19:06

A Viktória-Trend Optika FC a Győri ETO vendége volt

Női felkészülési labdarúgó-mérkőzésen a Viktória-Trend Optika FC 3-3-s döntetlent játszott az NB II. második helyén álló Győri ETO vendégeként.

Győri ETO–Viktória-Trend Optika FC 3-3 (1-2). – Győr, műfű, 30 néző,  női felkészülési labdarúgó-mérkőzés.

Viktória-Trend Optika: Dömsödi (Egyed, 55.) – Csidei, Ferencsik, Balogh, Magyar (Kopcsándi, 46.) – Harsányi, Marsai (Janusz, 46.) Magyarics (Szakonyi, 46.) – Széles, Siklér (Bátorfi, 55.), Dénes. Edző: Bánfalvi Attila.

A szombathelyieknél többen is hiányoztak, Heike Manhart, Kiss Zsófia és Vörös Viktória sérülés miatt nem szerepelhetett, Kun Barbara munkahelyi elfoglaltság miatt nem állhatott Bánfalvi Attila vezetőedző rendelkezésére.

Az első félidőben többet kezdeményezett, jobban futballozott ellenfelénél a Viktória, sok helyzetet kidolgozott. Ám védekezésben meglehetősen fegyelmezetlenek voltak a vasiak.

Magyarics Zoé kisebb húzódással lépett pályára, emiatt a jól játszó középpályást a szünetben a biztonság kedvéért lecserélték. Fotó: Unger Tamás

A második félidő kiegyenlített játékot hozott, mindkét oldalon voltak helyzetek – Szakonyi Emese kapufát rúgott

Összességében a végig jó iramú mérkőzésen első félidei játéka alapján a vendégeknek nyerniük kellett volna.

A vasi gólokat Dénes (14.), Siklér (28.), és Szakonyi (70.) szerezte.

– Az irammal elégedett voltam, a csapat fegyelmezettsége hagyott kívánnivalót maga után – értékelt Bánfalvi Attila.

A Viktória a március 14-i, Újpest elleni hazai bajnokiig már nem játszik több edzőmérkőzést.