2017.04.17. 15:47

Már negyedik a bajnoki tabellán a Haladás

Körkép - A labdarúgó NB I. 27. fordulójában több meglepő eredmény is született. A Videoton nem bírt a Mezőkövesddel, a Ferencváros odahaza kapott ki a Vasastól.

A korábban magabiztos székesfehérvári együttes az utóbbi hetekben megtorpant, a hétvégén a pocsék formában lévő Mezőkövesd rabolt pontot Felcsútról. A szintén gyengén muzsikáló FTC még ennél is rosszabbul járt, noha Thomas Doll legénysége a félidőben még vezetett, szünet után három perc alatt bekapott két góljával 2-1-re alulmaradt a Vasas ellen. A Honvéd simán verte a legutóbb a Fradit két vállra fektető Paksot, így a tabella élére ugrott. A Debrecen-MTK kiesési rangadón nem láthattak gólt a nézők, kérdés, kinek jó a döntetlen?

Az Újpest odahaza csupán sovány döntetlent ért el a sereghajtó, szinte biztos kieső Gyirmót ellen. A 27. forduló után a Diósgyőrt 2-0-ra legyőző Haladás feljött a negyedik helyre.Debrecen-MTK 0-0, Újpest-Gyirmót 2-2 (1-1). Gólszerzők: Diarra (26.), Bardhi (57.), illetve Bojovics (36.), Novák (55.), Ferencvárosi TC-Vasas 1-2 (1-0). Gólszerzők: Sternberg (45), illetve Berecz (54.), Saglik (56.). Kiállítva: Nalepa (66.), Budapest Honvéd- Paks 2-0 (2-0). Gólszerzők: Eppel (18.), Zsótér (39.), Videoton-Mezőkövesd 1-1 (1-1). Gólszerzők: Suljic (25.), illetve Molnár (27.).