2010.08.02. 09:46
Megyei II., megyei III. osztály, Körmendi-csoport: Bajánsenye-Nádasd, Pankasz-Máriaújfalu a nyitányon
Augusztus 14-én rajtol a megyei II. és megyei III.osztályú labdarúgó-bajnokság Körmendi-csoportja. A megyei II-ben tizenöt, egy osztállyal lejjebb tizenkettő csapat nevezett.
A Gasztony visszalépése miatt augusztus 14-én csupán 15 csapattal a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság Körmendi-csoportja. A Fortress-Körmend VSE és a a Bajánsenye szombaton rendezi a hazai mérkőzéseit, az U21-es találkozók a felnőtt meccsek előtt két órával kezdődnek.
1. forduló Szabadnapos: NAGYRÁKOS SE
2010.08.14. Szombat 17:00 BAJÁNSENYE SE.-NÁDASD FC
2010.08.14. Szombat 17:00 FORTRESS - KÖRMEND VSE.-CSÖRÖTNEK KSK.
2010.08.14. Szombat 17:00 ALSÓBERKI FC.- Körmend VISZÁK KSE.
2010.08.15. Vasárnap 17:00 ŐRIMAGYARÓSD SE.-APÁTISTVÁNFALVAI KSK.
2010.08.15. Vasárnap 17:00 ŐRISZENTPÉTER SE.-CSÁKÁNYDOROSZLÓ KSE.
2010.08.15. Vasárnap 17:00 KSK RÁBAGYARMAT-Határmenti SE VASALJA
2010.08.15. Vasárnap 17:00 HALOGYI SE.-SZARVASKEND SE.
2. forduló Szabadnapos: APÁTISTVÁNFALVAI KSK
2010.08.22. Vasárnap 17:00 SZARVASKEND SE.- KSK RÁBAGYARMAT
2010.08.22. Vasárnap 17:00 Határmenti SE VASALJA-ŐRISZENTPÉTER SE.
2010.08.22. Vasárnap 17:00 CSÁKÁNYDOROSZLÓ KSE-ALSÓBERKI FC. Körmend
2010.08.22. Vasárnap 17:00 VISZÁK KSE-ŐRIMAGYARÓSD SE.
2010.08.22. Vasárnap 17:00 NAGYRÁKOS SE-FORTRESS - KÖRMEND VSE.
2010.08.22. Vasárnap 17:00 CSÖRÖTNEK KSK-BAJÁNSENYE SE.
2010.08.22. Vasárnap 17:00 NÁDASD FC-HALOGYI SE.
3. forduló Szabadnapos: VISZÁK KSE
2010.08.28. Szombat 17:00 BAJÁNSENYE SE-NAGYRÁKOS SE.
2010.08.28. Szombat 17:00 FORTRESS - KÖRMEND VSE-APÁTISTVÁNFALVAI KSK.
2010.08.29. Vasárnap 17:00 ŐRIMAGYARÓSD SE-CSÁKÁNYDOROSZLÓ KSE.
2010.08.29. Vasárnap 17:00 ALSÓBERKI FC. Körmend-Határmenti SE VASALJA
2010.08.29. Vasárnap 17:00 ŐRISZENTPÉTER SE-SZARVASKEND SE.
2010.08.29. Vasárnap 17:00 KSK RÁBAGYARMAT-HALOGYI SE.
2010.08.29. Vasárnap 17:00 NÁDASD FC-CSÖRÖTNEK KSK.
4. forduló Szabadnapos: CSÁKÁNYDOROSZLÓ KSE
2010.09.05. Vasárnap 17:00 KSK RÁBAGYARMAT- NÁDASD FC
2010.09.05. Vasárnap 17:00 HALOGYI SE-ŐRISZENTPÉTER SE.
2010.09.05. Vasárnap 17:00 SZARVASKEND SE-ALSÓBERKI FC. Körmend
2010.09.05. Vasárnap 17:00 Határmenti SE VASALJA-ŐRIMAGYARÓSD SE.
2010.09.05. Vasárnap 17:00 VISZÁK KSE. FORTRESS - KÖRMEND VSE.
2010.09.05. Vasárnap 17:00 APÁTISTVÁNFALVAI KSK-BAJÁNSENYE SE.
2010.09.05. Vasárnap 17:00 NAGYRÁKOS SE-CSÖRÖTNEK KSK.
5. forduló Szabadnapos: HSE VASALJA
2010.09.11. Szombat 17:00 BAJÁNSENYE SE-VISZÁK KSE.
2010.09.11. Szombat 17:00 FORTRESS - KÖRMEND VSE-CSÁKÁNYDOROSZLÓ KSE.
2010.09.12. Vasárnap 17:00 ŐRIMAGYARÓSD SE-SZARVASKEND SE.
2010.09.12. Vasárnap 17:00 ALSÓBERKI FC Körmend-HALOGYI SE.
2010.09.12. Vasárnap 17:00 ŐRISZENTPÉTER SE-KSK RÁBAGYARMAT
2010.09.12. Vasárnap 17:00 CSÖRÖTNEK KSK-APÁTISTVÁNFALVAI KSK.
2010.09.12. Vasárnap 17:00 NÁDASD FC-NAGYRÁKOS SE.
6. forduló Szabadnapos: SZARVASKEND SE
2010.09.19. Vasárnap 16:00 ŐRISZENTPÉTER SE-NÁDASD FC
2010.09.19. Vasárnap 16:00 KSK RÁBAGYARMAT-ALSÓBERKI FC. Körmend
2010.09.19. Vasárnap 16:00 HALOGYI SE-ŐRIMAGYARÓSD SE.
2010.09.19. Vasárnap 16:00 Határmenti SE VASALJA-FORTRESS - KÖRMEND VSE.
2010.09.19. Vasárnap 16:00 CSÁKÁNYDOROSZLÓ KSE-BAJÁNSENYE SE.
2010.09.19. Vasárnap 16:00 VISZÁK KSE-CSÖRÖTNEK KSK.
2010.09.19. Vasárnap 16:00 APÁTISTVÁNFALVAI KSK-NAGYRÁKOS SE.
7. forduló Szabadnapos: HALOGYI SE
2010.09.25. Szombat 16:00 BAJÁNSENYE SE-Határmenti SE VASALJA
2010.09.25. Szombat 16:00 FORTRESS - KÖRMEND VSE-SZARVASKEND SE.
2010.09.26. Vasárnap 16:00 ŐRIMAGYARÓSD SE-KSK RÁBAGYARMAT
2010.09.26. Vasárnap 16:00 ALSÓBERKI FC. Körmend-ŐRISZENTPÉTER SE.
2010.09.26. Vasárnap 16:00 NAGYRÁKOS SE-VISZÁK KSE.
2010.09.26. Vasárnap 16:00 CSÖRÖTNEK KSK.-CSÁKÁNYDOROSZLÓ KSE.
2010.09.26. Vasárnap 16:00 NÁDASD FC APÁTISTVÁNFALVAI KSK.
8. forduló Szabadnapos: KSK RÁBAGYARMAT
2010.10.03. Vasárnap 16:00 ALSÓBERKI FC. Körmend-NÁDASD FC
2010.10.03. Vasárnap 16:00 ŐRISZENTPÉTER SE-ŐRIMAGYARÓSD SE.
2010.10.03. Vasárnap 16:00 HALOGYI SE-FORTRESS - KÖRMEND VSE.
2010.10.03. Vasárnap 16:00 SZARVASKEND SE-BAJÁNSENYE SE.
2010.10.03. Vasárnap 16:00 Határmenti SE VASALJA-CSÖRÖTNEK KSK.
2010.10.03. Vasárnap 16:00 CSÁKÁNYDOROSZLÓ KSE-NAGYRÁKOS SE.
2010.10.03. Vasárnap 16:00 VISZÁK KSE-APÁTISTVÁNFALVAI KSK.
9. forduló Szabadnapos: ŐRISZENTPÉTER SE
2010.10.09. Szombat 16:00 BAJÁNSENYE SE-HALOGYI SE.
2010.10.09. Szombat 16:00 FORTRESS - KÖRMEND VSE-KSK RÁBAGYARMAT
2010.10.10. Vasárnap 16:00 ŐRIMAGYARÓSD SE-ALSÓBERKI FC. Körmend
2010.10.10. Vasárnap 16:00 APÁTISTVÁNFALVAI KSK-CSÁKÁNYDOROSZLÓ KSE.
2010.10.10. Vasárnap 16:00 NAGYRÁKOS SE-Határmenti SE VASALJA
2010.10.10. Vasárnap 16:00 CSÖRÖTNEK KSK-SZARVASKEND SE.
2010.10.10. Vasárnap 16:00 NÁDASD FC-VISZÁK KSE.
10. forduló Szabadnapos: ALSÓBERKI FC KÖRMEND
2010.10.17. Vasárnap 15:00 ŐRIMAGYARÓSD SE-NÁDASD FC
2010.10.17. Vasárnap 15:00 ŐRISZENTPÉTER SE-FORTRESS - KÖRMEND VSE.
2010.10.17. Vasárnap 15:00 KSK RÁBAGYARMAT-BAJÁNSENYE SE.
2010.10.17. Vasárnap 15:00 HALOGYI SE-CSÖRÖTNEK KSK.
2010.10.17. Vasárnap 15:00 SZARVASKEND SE-NAGYRÁKOS SE.
2010.10.17. Vasárnap 15:00 Határmenti SE VASALJA-APÁTISTVÁNFALVAI KSK.
2010.10.17. Vasárnap 15:00 CSÁKÁNYDOROSZLÓ KSE-VISZÁK KSE.
11. forduló Szabadnapos: ŐRIMAGYARÓSD SE
2010.10.23. Szombat 14:00 BAJÁNSENYE SE-ŐRISZENTPÉTER SE.
2010.10.23. Szombat 14:00 FORTRESS - KÖRMEND VSE-ALSÓBERKI FC. Körmend
2010.10.24. Vasárnap 14:00 VISZÁK KSE-Határmenti SE VASALJA
2010.10.24. Vasárnap 14:00 APÁTISTVÁNFALVAI KSK-SZARVASKEND SE.
2010.10.24. Vasárnap 14:00 NAGYRÁKOS SE-HALOGYI SE.
2010.10.24. Vasárnap 14:00 CSÖRÖTNEK KSK-KSK RÁBAGYARMAT
2010.10.24. Vasárnap 14:00 NÁDASD FC-CSÁKÁNYDOROSZLÓ KSE.
12. forduló Szabadnapos: NÁDASD FC
2010.10.31. Vasárnap 14:00 ŐRIMAGYARÓSD SE-FORTRESS - KÖRMEND VSE.
2010.10.31. Vasárnap 14:00 ALSÓBERKI FC. Körmend-BAJÁNSENYE SE.
2010.10.31. Vasárnap 14:00 ŐRISZENTPÉTER SE-CSÖRÖTNEK KSK.
2010.10.31. Vasárnap 14:00 KSK RÁBAGYARMAT-NAGYRÁKOS SE.
2010.10.31. Vasárnap 14:00 HALOGYI SE-APÁTISTVÁNFALVAI KSK.
2010.10.31. Vasárnap 14:00 SZARVASKEND SE-VISZÁK KSE.
2010.10.31. Vasárnap 14:00 Határmenti SE VASALJA-CSÁKÁNYDOROSZLÓ KSE.
13. forduló Szabadnapos: FORTRESS KÖRMEND VSE
2010.11.06. Szombat 14:00 BAJÁNSENYE SE-ŐRIMAGYARÓSD SE.
2010.11.07. Vasárnap 14:00 CSÁKÁNYDOROSZLÓ KSE-SZARVASKEND SE.
2010.11.07. Vasárnap 14:00 VISZÁK KSE-HALOGYI SE.
2010.11.07. Vasárnap 14:00 APÁTISTVÁNFALVAI KSK-KSK RÁBAGYARMAT
2010.11.07. Vasárnap 14:00 NAGYRÁKOS SE-ŐRISZENTPÉTER SE.
2010.11.07. Vasárnap 14:00 CSÖRÖTNEK KSK-ALSÓBERKI FC. Körmend
2010.11.07. Vasárnap 14:00 NÁDASD FC-Határmenti SE VASALJA
14. forduló Szabadnapos: BAJÁNSENYE SE
2010.11.13. Szombat 13:00 FORTRESS - KÖRMEND VSE-NÁDASD FC
2010.11.14. Vasárnap 13:00 ŐRIMAGYARÓSD SE-CSÖRÖTNEK KSK.
2010.11.14. Vasárnap 13:00 ALSÓBERKI FC. Körmend-NAGYRÁKOS SE.
2010.11.14. Vasárnap 13:00 ŐRISZENTPÉTER SE-APÁTISTVÁNFALVAI KSK.
2010.11.14. Vasárnap 13:00 KSK RÁBAGYARMAT-VISZÁK KSE.
2010.11.14. Vasárnap 13:00 HALOGYI SE-CSÁKÁNYDOROSZLÓ KSE.
2010.11.14. Vasárnap 13:00 SZARVASKEND SE-Határmenti SE VASALJA
15. forduló Szabadnapos: CSÖRÖTNEK KSK
2010.11.20. Szombat 13:00 BAJÁNSENYE SE-FORTRESS-KÖRMEND VSE.
2010.11.21. Vasárnap 13:00 Határmenti SE VASALJA-HALOGYI SE.
2010.11.21. Vasárnap 13:00 CSÁKÁNYDOROSZLÓ KSE-KSK RÁBAGYARMAT
2010.11.21. Vasárnap 13:00 VISZÁK KSE-ŐRISZENTPÉTER SE.
2010.11.21. Vasárnap 13:00 APÁTISTVÁNFALVAI KSK-ALSÓBERKI FC. Körmend
2010.11.21. Vasárnap 13:00 NAGYRÁKOS SE-ŐRIMAGYARÓSD SE.
2010.11.21. Vasárnap 13:00 NÁDASD FC-SZARVASKEND SE.
OLDALTÖRÉS: Megyei III. osztály, Körmendi-csoport
Egy tucat együttessel, augusztus 14-én kezdődik a megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság Körmendi-csoportja. A Szalafő valamint az Ivánc kivételével valamennyi alakulat vasárnaponként rendezi hazai mérkőzéseit. Érdekesség, hogy a tavaszi első három fordulót már ősszel lejátsszák.
Egy tucat együttessel, augusztus 14-én kezdődik a megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság Körmendi-csoportja. A Szalafő valamint az Ivánc kivételével valamennyi alakulat vasárnaponként rendezi hazai mérkőzéseit. Érdekesség, hogy a tavaszi első három fordulót már ősszel lejátsszák.
Egy tucat együttessel, augusztus 14-én kezdődik a megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság Körmendi-csoportja. A Szalafő valamint az Ivánc kivételével valamennyi alakulat vasárnaponként rendezi hazai mérkőzéseit. Érdekesség, hogy a tavaszi első három fordulót már ősszel lejátsszák.
1. forduló
2010.08.14. Szombat 17:00 IVÁNCI KSK-FK SZAKONYFALU
2010.08.15. Vasárnap 15:00 SZŐCÉÉRT EGYESÜLET SE-KONDORFA
2010.08.15. Vasárnap 17:15 MI-KOOP PANKASZ KSK-MÁRIAÚJFALU SE.
2010.08.15. Vasárnap 17:00 EGYHÁZASHOLLÓS FC-HOZER NAGYKÖLKED SE.
2010.08.15. Vasárnap 17:00 KATAFA SK-FC SZALAFŐ
2010.08.15. Vasárnap 17:00 GASZTONY KSE-MAGYARLAKI SK.
2. forduló
2010.08.22. Vasárnap 15:00 FK SZAKONYFALU-SZŐCÉÉRT EGYESÜLET
2010.08.22. Vasárnap 15:00 MAGYARLAKI SK-KATAFA SK.
2010.08.22. Vasárnap 17:00 FC SZALAFŐ-IVÁNCI KSK
2010.08.22. Vasárnap 17:00 HOZER NAGYKÖLKED SE-GASZTONY KSE.
2010.08.22. Vasárnap 17:15 SE KONDORFA-MI-KOOP-PANKASZ KSK.
2010.08.22. Vasárnap 17:15 MÁRIAÚJFALU SE-EGYHÁZASHOLLÓS FC
3. forduló
2010.08.28. Szombat 17:00 IVÁNCI KSK-KATAFA SK.
2010.08.29. Vasárnap 15:00 GASZTONY KSE-MÁRIAÚJFALU SE.
2010.08.29. Vasárnap 17:00 EGYHÁZASHOLLÓS FC-SE KONDORFA
2010.08.29. Vasárnap 17:00 MI-KOOP PANKASZ KSK. FK SZAKONYFALU
2010.08.29. Vasárnap 17:00 MAGYARLAKI SK. HOZER NAGYKÖLKED SE.
2010.08.29. Vasárnap 17:30 SZŐCÉÉRT EGYESÜLET FC SZALAFŐ
4. forduló
2010.09.04. Szombat 15:00 FK SZAKONYFALU-EGYHÁZASHOLLÓS FC
2010.09.04. Szombat 17:00 IVÁNCI KSK-MAGYARLAKI SK.
2010.09.04. Szombat 17:00 FC SZALAFŐ-MI-KOOP PANKASZ KSK.
2010.09.05. Vasárnap 15:00 SE KONDORFA-GASZTONY KSE.
2010.09.05. Vasárnap 17:00 KATAFA SK. SZŐCÉÉRT EGYESÜLET
2010.09.05. Vasárnap 17:30 MÁRIAÚJFALU SE. HOZER NAGYKÖLKED SE.
5. forduló
2010.09.12. Vasárnap 14:45 MI-KOOP PANKASZ KSK. KATAFA SK.
2010.09.12. Vasárnap 14:45 HOZER NAGYKÖLKED SE. SE KONDORFA
2010.09.12. Vasárnap 17:00 GASZTONY KSE. FK SZAKONYFALU
2010.09.12. Vasárnap 17:00 MAGYARLAKI SK. MÁRIAÚJFALU SE.
2010.09.12. Vasárnap 17:15 EGYHÁZASHOLLÓS FC FC SZALAFŐ
2010.09.12. Vasárnap 17:15 SZŐCÉÉRT EGYESÜLET IVÁNCI KSK
6. forduló
2010.09.18. Szombat 16:00 IVÁNCI KSK MI-KOOP PANKASZ KSK.
2010.09.18. Szombat 16:00 FC SZALAFŐ GASZTONY KSE.
2010.09.19. Vasárnap 14:00 SZŐCÉÉRT EGYESÜLET MAGYARLAKI SK.
2010.09.19. Vasárnap 14:00 FK SZAKONYFALU HOZER NAGYKÖLKED SE.
2010.09.19. Vasárnap 16:15 KATAFA SK. EGYHÁZASHOLLÓS FC
2010.09.19. Vasárnap 16:15 SE KONDORFA MÁRIAÚJFALU SE.
7. forduló
2010.09.26. Vasárnap 13:45 EGYHÁZASHOLLÓS FC-IVÁNCI KSK
2010.09.26. Vasárnap 13:45 MÁRIAÚJFALU SE-FK SZAKONYFALU
2010.09.26. Vasárnap 16:00 GASZTONY KSE-KATAFA SK.
2010.09.26. Vasárnap 16:00 MI-KOOP PANKASZ KSK-SZŐCÉÉRT EGYESÜLET
2010.09.26. Vasárnap 16:00 MAGYARLAKI SK-SE KONDORFA
2010.09.26. Vasárnap 16:15 HOZER NAGYKÖLKED SE-FC SZALAFŐ
8. forduló
2010.10.02. Szombat 16:00 IVÁNCI KSK-GASZTONY KSE.
2010.10.02. Szombat 16:00 FC SZALAFŐ-MÁRIAÚJFALU SE.
2010.10.03. Vasárnap 13:45 SZŐCÉÉRT EGYESÜLET-EGYHÁZASHOLLÓS FC
2010.10.03. Vasárnap 16:00 KATAFA SK-HOZER-NAGYKÖLKED SE.
2010.10.03. Vasárnap 16:00 FK SZAKONYFALU-SE KONDORFA
2010.10.03. Vasárnap 16:15 MI-KOOP PANKASZ KSK-MAGYARLAKI SK.
9. forduló
2010.10.10. Vasárnap 13:45 GASZTONY KSE-SZŐCÉÉRT EGYESÜLET
2010.10.10. Vasárnap 13:45 MAGYARLAKI SK-FK SZAKONYFALU
2010.10.10. Vasárnap 16:00 EGYHÁZASHOLLÓS FC MI-KOOP PANKASZ KSK.
2010.10.10. Vasárnap 16:00 MÁRIAÚJFALU SE-KATAFA SK.
2010.10.10. Vasárnap 16:00 HOZER NAGYKÖLKED SE-IVÁNCI KSK
2010.10.10. Vasárnap 16:15 SE KONDORFA-FC SZALAFŐ
10. forduló
2010.10.16. Szombat 15:00 IVÁNCI KSK-MÁRIAÚJFALU SE.
2010.10.16. Szombat 15:00 FC SZALAFŐ-FK SZAKONYFALU
2010.10.17. Vasárnap 12:45 MI-KOOP PANKASZ KSK-GASZTONY KSE.
2010.10.17. Vasárnap 12:45 KATAFA SK-SE KONDORFA
2010.10.17. Vasárnap 15:00 EGYHÁZASHOLLÓS FC-MAGYARLAKI SK.
2010.10.17. Vasárnap 15:00 SZŐCÉÉRT EGYESÜLET-HOZER NAGYKÖLKED SE.
11. forduló
2010.10.24. Vasárnap 11:45 MÁRIAÚJFALU SE-SZŐCÉÉRT EGYESÜLET
2010.10.24. Vasárnap 11:45 MAGYARLAKI SK-FC SZALAFŐ
2010.10.24. Vasárnap 14:00 SE KONDORFA-IVÁNCI KSK
2010.10.24. Vasárnap 14:00 HOZER NAGYKÖLKED SE-MI-KOOP PANKASZ KSK.
2010.10.24. Vasárnap 14:15 GASZTONY KSE-EGYHÁZASHOLLÓS FC
2010.10.24. Vasárnap 14:15 FK SZAKONYFALU-KATAFA SK.
12. forduló
2010.10.30. Szombat 14.00 FC SZALAFŐ-KATAFA SK.
2010.10.31. Vasárnap 11:45 HOZER NAGYKÖLKED SE-EGYHÁZASHOLLÓS FC
2010.10.31. Vasárnap 12:00 FK SZAKONYFALU-IVÁNCI KSK
2010.10.31. Vasárnap 14.00 SE KONDORFA-SZŐCÉÉRT EGYESÜLET
2010.10.31. Vasárnap 14:15 MAGYARLAKI SK-GASZTONY KSE.
2010.10.31. Vasárnap 14:15 MÁRIAÚJFALU SE-MI-KOOP PANKASZ KSK.
13. forduló
2010.11.06. Szombat 14:00 IVÁNCI KSK-FC SZALAFŐ
2010.11.07. Vasárnap 11:45 GASZTONY KSE-HOZER NAGYKÖLKED SE.
2010.11.07. Vasárnap 11:45 KATAFA SK-MAGYARLAKI SK.
2010.11.07. Vasárnap 14:00 MI-KOOP PANKASZ KSK-SE KONDORFA
2010.11.07. Vasárnap 14:15 SZŐCÉÉRT EGYESÜLEK-FK SZAKONYFALU
2010.11.07. Vasárnap 14:15 EGYHÁZASHOLLÓS FC-MÁRIAÚJFALU SE.
14. forduló
2010.11.13. Szombat 13:00 FC SZALAFŐ-SZŐCÉÉRT EGYESÜLET
2010.11.14. Vasárnap 11:00 FK SZAKONYFALU-MI-KOOP PANKASZ KSK.
2010.11.14. Vasárnap 11:00 HOZER NAGYKÖLKED SE-MAGYARLAKI SK.
2010.11.14. Vasárnap 13:00 SE KONDORFA-EGYHÁZASHOLLÓS FC
2010.11.14. Vasárnap 13:30 MÁRIAÚJFALU SE-GASZTONY KSE.
2010.11.14. Vasárnap 13:30 KATAFA SK-IVÁNCI KSK