2014.09.21. 16:30

Nagy hátrányból nyertek - Remekül küzdött a HVSE női kézilabdacsapata

Pilisvörösvár - Az NB I/B-s női kézilabda-bajnokság 2. fordulójában a Haladás VSE a Pilisvörösvár vendégeként nyert nagy csatában.

Pilisvörösvári TKSK - Haladás VSE 26-28 (17-11)

Pilisvörösvár, 150 néző, NB I/B-s női kézilabda-mérkőzés, vezette: Hardi, Őri..

Pilisvörösvár: Gábor Hermann 4, Toplak 2, RÁSONYI 4/2, Vígh 2, Géber 4, POMÁZI 8. Csere: Hartyáni (kapus), Hantos, Tóth 2, Palkó. Edző: Gyetván Krisztina.

HVSE: Hajduk Mayer 3/1, Jámbor 1, Debreczeni 2, Pukler 7, SZECSŐDI 4, SZENDREI 4. Csere: TÖMŐ (kapus), Győrffy 1, Bolfán, GÖNCZÖL 3, MÓROCZ 3, Császár, Gaylhoffer. Edző: Bölöni Roland.

Jó iramú, kiélezett meccset vívtak a felek (17. perc: 9-9). Aztán a Haladásból két játékos Császár és Mayer is kidőlt sérülés miatt, ez egy kicsit megfogta a vendégeket, a szünetben már 6 ponttal vezetett a Pilisvörösvár. Fordulás után óriási hajtásban kezdett a HVSE (42. perc: 21-19), egyre faragta a hátrányát (56. perc: 26-24), a hajrában pedig átvette a vezetést. Végül jobb erőnlétének is köszönhetően megnyerte a mecset fontos idegenbeli győzelmet aratva így.

Bölöni Roland: Ezúttal sikerült legyőzni saját magunkat is!