2017.02.16. 20:05

Egy szettet vesztett a CVSE

Celldömölk - Nagyon simán, 7-0-ra verte az újonc Csákvár együttesét a címvédő Celldömölki VSE-Swietelsky férfi asztalitenisz-csapata az Extraliga 13. fordulójában.

Celldömölki VSE-Swietelsky-Publó-Csákvári TC 7-0. - Celldömölk, férfi asztalitenisz Extraliga-mérkőzés.

Páros: Fazekas, Lindner- Éliás, Varga S. 3:0 (5, 7, 4). Egyértelműen jobb volt a hazai kettős (1-0). Egyéni, 1. forduló: Lindner-Daru 3:0 (3, 7, 4). Lindner Ádám könnyen letudta a vendégek harmadik számú játékosa elleni párharcot. Szita-Éliás 3:1 (3, 14, -7, 10). Éliás gyors játékával alaposan megdolgoztatta Szita Mártont. Fazekas-Varga S. 3:0 (10, 8, 8). A két rutinos, volt válogatott játékos közül Fazekas Péter volt a gyorsabb, magabiztosabb (4-0). 2. forduló: Lindner-Éliás 3:0 (8, 7, 6). A rutinját latba vetve Lindner nem hagyta kibontakozni ellenfelét. Fazekas-Daru 3:0 (5, 8, 5). Sokkal könnyebb dolga volt második meccsén Fazekasnak. Szita- Leskó 3:0 (2, 3, 6). A csákváriak cseréltek, Varga Sándor helyett a fiatal Leskó kapott lehetőséget. Szita pillanatok alatt nyert, nagy különbség volt a két játékos között (7-0). Győzött: Lindner 2, Fazekas 2, Szita 2, Fazekas-Lindner páros.

Fazekas Péter találkozott a csákváriak éljátékosával, a szintén volt válogatott  Varga Sándorral is, de ellene sem vesztett szettet

A héten még egy bajnoki vár a CVSE-re: vasárnap 11 órától a Csákvárnál jobb erőkből álló, de a középmezőnybe tartozó BVSC-Zugló I. csapatánál vendégeskednek Fazekasék.