2010.07.29. 08:18
Magyar Kupa megyei selejtezők: augusztus 8-án indul a sorozat
A Vas Megyei Labdarúgó Szövetségben kisorsolták a 2011/2012. évi Magyar Kupa megyei selejtezőinek párosítását.
A 108 együttes augusztus 8-án (vasárnap) 17 órai kezdettel csap össze (az Őrimagyarósd-Viszák találkozót szombaton rendezik), döntetlennél az alacsonyabb osztályú csapat a továbbjutó. Ha azonos osztályú együttesek mérkőzése idöntetlennel zárul, akkor 2x15 perc hosszabbítás, majd ha az is döntetlen, akkor büntetők következnek. A csapatok ötöt cserélhetnek.
ALSÓÚJLAKI SPORT CLUB
PÜSPÖKMOLNÁRI KÖZSÉGI SPORTKÖR
CSEMPESZKOPÁCS SPORTEGYESÜLET
TANAKAJDI TORNA CLUB
GERSEKARÁT SPORTEGYESÜLET
KÖRMEND VÁROSI SPORTEGYESÜLET
NÁRAI SPORTKÖR
SZOMBATHELYI FOCISULI LABDARÚGÓ EGYESÜLET
NEMESKOLTAI KÖZSÉGI SPORTKÖR
GYÖNGYÖSHERMÁN-SZENTKIRÁLY SE
OSZKÓ GYŐRVÁR ÉS TÉRSÉGE SPORT KLUB
RÁBATÓTFALUI SPORTEGYESÜLET
RÁBAHIDVÉG KÖZSÉGI SPORTKÖR
ALSÓBERKI FOOTBALL CLUB
RÁBATÖTTÖSI TÖMEGSPORT EGYESÜLET
JÁKI SPORTEGYESÜLET
SORKIFALUD -GYANÓGEREGYE SPORTKÖR
BALOGUNYOM SPORTEGYESÜLET
SOROKPOLÁNYI FUTBALL CLUB
SZARVASKEND SPORTEGYESÜLET
TELEKES MEDOSZ SPORTEGYESÜLET
NÁDASD FUTBALL CLUB
VASKERESZTESI SPORT- ÉS KULTÚRÁLIS EGYESÜLET
PORNÓAPÁTI FUTBALL CLUB
ZANATI KULTÚRÁLIS ÉS SPORT EGYESÜLET
BOZZAI KÖZSÉGI SPORTEGYESÜLET
ACSÁD - MESZLEN SPORTEGYESÜLET
RÁBASÖMJÉNÉRT EGYESÜLET
ARBORÉTUM - HERÉNY SPORTEGYESÜLET
CSÉNYE SPORTEGYESÜLET
BOZSOKI SPORTEGYESÜLET
KULMER SZENTGOTTHÁRD VÁROSI SPORTEGYESÜLET
BUCSU KÖZSÉGI SPORTKÖR
FELSŐCSATÁRI KÖZSÉGI SPORTKÖR
CÁK SPORTEGYESÜLET
MAGYARSZECSŐD SPORTEGYESÜLET
CSEPREGI SPORT EGYESÜLET
ÚJPERINTI SPORT EGYESÜLET
GENCSAPÁTI KÖZSÉGI SPORT EGYESÜLET
LUKÁCSHÁZA SPORTEGYESÜLET
HONVÉD SÉ SPORTEGYESÜLET
TORONY KÖZSÉGI SPORTKÖR
HORVÁTZSIDÁNY SPORT CLUB
SIMASÁG SPORTEGYESÜLET
KŐSZEGHEGYALJA SPORT CLUB
KŐSZEGFALVI SPORT EGYESÜLET
NEMESBŐDI SPORTEGYESÜLET
SZOMBATHELYI SPARI FC
PERENYE SPORTEGYESÜLET
GYÖNGYÖSFALU SPORTEGYESÜLET
VASASSZONYFA SPORTEGYESÜLET
RÉPCEVÖLGYE SPORTKÖR BŐ
VASSURÁNY SPORT EGYESÜLET
SZELESTE-PÓSFA SPORTEGYESÜLET
VASSZILVÁGY SPORTEGYESÜLET
SÖPTE SPORTEGYESÜLET
VÁTI SPORTEGYESÜLET
ÖLBŐ KÖZSÉGI SPORTEGYESÜLET
EGYHÁZASHOLLÓS FOOTBALL CLUB
EGYHÁZASRÁDÓC COLOR SPORTEGYESÜLET
IVÁNCI KÖZSÉGI SPORTKÖR
HALOGYI SPORTEGYESÜLET
KATAFA SPORTKÖR
CSÁKÁNYDOROSZLÓI KÖZSÉGI SPORTEGYESÜLET
KONDORFA SE
RÁBAGYARMAT KÖZSÉGI SPORKÖR
MAGYARLAKI SPORTKÖR
GASZTONY KÖZSÉGI SPORTEGYESÜLET
MÁRIAÚJFALU SPORTEGYESÜLET
APÁTISTVÁNFALVAI KÖZSÉGI SPORTKÖR
NAGYKÖLKED HOZER SPORTEGYESÜLET
HATÁRMENTI SPORTEGYESÜLET VASALJA
PANKASZ KÖZSÉGI SPORTKÖR
ŐRISZENTPÉTER SPORTEGYESÜLET
FUTBALL KLUB SZAKONYFALU
CSÖRÖTNEK KÖZSÉGI SPORTKÖR
SZALAFŐ FOOTBALL CLUB
NAGYRÁKOS SPORTEGYESÜLET
SZŐCÉÉRT EGYESÜLET
BAJÁNSENYE SPORTEGYESÜLET
BOBA SPORTEGYESÜLET
JÁNOSHÁZA KÖZSÉGI SPORTKÖR
EGYHÁZASHETYE SPORT EGYESÜLET
GÉRCE - VÁSÁROSMISKE KÖZSÉGI SPORTEGYESÜLET
HOSSZUPERESZTEG SPORTEGYESÜLET
HEGYHÁT SPORTEGYESÜLET SÓTONY
IKERVÁR KÖZSÉG ÖNKÉNTES TŰZOLTÓ EGYESÜLETE
PECÖL - KENÉZ - MEGYEHÍD SPORTEGYESÜLET
KÖZSÉGI SPORT ÉS KULTURÁLIS EGYESÜLET IZSÁKFA
MERSEVÁTI SPORTEGYESÜLET
KÁLDI SPORTKLUB EGYESÜLET
KÁPOLNÁÉRT KULTURÁLIS ÉS SPORTEGYESÜLET SITKE
MESTERI FOOTBALL CLUB
OSTFFYASSZONYFA SPORTEGYESÜLET
NEMESKOCS FOOTBALL CLUB
URAIÚJFALU SPORTEGYESÜLET
SZERGÉNY SPORTEGYESÜLET
KENYERI CSERHÁT SPORTEGYESÜLET
TÁPLÁNSZENTKERESZT SPORTEGYESÜLET
PETŐFI SE VASSZÉCSENY
ŐRIMAGYARÓSD SPORTEGYESÜLET
VISZÁK KÖZSÉGI SPORTEGYESÜLET 08.07. szombat 17:00
JÁKFAI SPORTEGYESÜLET
KEMENESALJA FUTBALL CLUB
VÉP VÁROSI SPORT EGYESÜLET
KŐSZEGI SPORTKLUB
VASVÁR VÁROSI SPORT EGYESÜLET
BÜKI TESTEDZŐK KÖRE