2013.11.04. 14:05

FTC-Haladás: döntetlen lett a kézimeccs

Budapest, Szombathely - Az NB I/B-s női kézilabda-bajnokság 8. fordulójában a Haladás az FTC vendégeként játszott döntetlent.

Hajtós, rohanós, és igencsak izgalmas meccset játszott a két fiatal csapat. A nagy rohanásban hol a vendégeknél (8. perc: 3-7), hol a hazaiaknál volt az előny (35. perc: 26-22). Sok támadást vezettek a felek, a védekezésre viszont nem fordítottak sok energiát. A hajrának a Haladás vághatott neki kedvezőbb helyzetből (53. perc: 34-37). Több meccslabdájuk is volt a szombathelyieknek, ám nem éltek a lehetőségekkel, hetest és két ziccert is hibáztak. Így az FTC végül döntetlenre mentette a mérkőzést.

FTC II.-Zugló–Haladás VSE 38-38 (21-21)

Budapest, 200 néző, NB I/B-s női kézilabda-mérkőzés, vezette: Balogh, Tóth.

FTC: Ferenczi – Szendrei 4, Tóth 4/4, Bardi 3, BUDAI 9, KOCSIS 7, MONORI 5. Csere: Pálinkás (kapus), Pintér K., Pintér Zs., Gallhoffer 2, Mód 3, Balogh 1. Edző: Kovács Attila.

HVSE: Pőcze – MAYER 6, NÉMETH K. 8, CSÁSZÁR 2, PUKLER 17/7, Németh V., BOLFÁN 3. Csere: Tömő (kapus), Becséri 2, Mórocz, Debreczeni. Edző: Bölöni Roland.

Bölöni Roland: – Nagyon sajnálom az elvesztett egy pontot.