Helyi sport

5 órája

Celldömölki VSE: háromból három

A női NB II.-es kézilabda-bajnokság 5. forduló fordulójában idegenben, Ajkán folytatta győzelmi menetelését a Celldömölki VSE, amely ezúttal két góllal bizonyult jobbnak ellenfelénél.

KK Ajka–Celldömölki VSE 26-28 (12-16). Ajka, 150 néző, NB II.-es női kézilabda-mérkőzés, vezette: Kertész, Miháldinecz.
CVSE: Szalai N., Hajdú H., Imreh (kapusok), Gyurák 3, Horváth D. 3, Pup S. 1, Erdélyi, Tóth V. 7, Hajdú D. 3, Pup R., Szecsődi 4, Győrvári 1, Gősi 6, Győrffy. Edző: Erőss Péter.

Az első félidő egészét tekintve teljesen fej-fej mellett haladt a két együttes, az utolsó két percet viszont nagyon megnyomta a CVSE, amely egy 4-0-ás sorozattal négygólos előnyre tett szert, amit szünet szépen meg is tartott, csak a találkozó hajrájában tudott két gólra zárkózni az Ajka, az egyenlítésre azonban esélye sem volt, teljesen megérdemelten győzött a celli csapat.